J. Šuklinas atskledė olimpinio medalio kainą

„Sportas - ne darbas, reikia gyventi sportu“, - apie savo sėkmės paslaptį BTV laidoje „Sekmadienio rytas“ kalbės olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas.  Tačiau dėl olimpinio medalio gyvenime jam teko daug ko atsisakyti.

J.Šuklinas savo sportininko karjerą pradėjo dar vaikystėje. Ir labai gerai žino, kam už tai turi būti dėkingas – juk tokių karjeros aukštumų jis nebūtų pasiekęs, jei ne tėvų palaikymas. „Mano tėvai taip pat sportininkai, todėl jie visuomet mane palaikė. Mokykloje man dažnai sakydavo, jog sportas nieko gero neatneš gyvenime, tačiau tėvai manė kitaip. Buvo ir tokių atvejų, kai dėl treniruočių reikėdavo praleisti pamokas ir jie tai leisdavo“, - neslepia J. Šuklinas.

Klausydamasi talentingo sportininko, laidos vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė susidomėjo, kodėl toks augalotas vaikinas, užaugęs Lietuvoje, netapo krepšininku? Olimpinio vicečempiono šis klausimas nesuglumino.  „Matote, būdamas 10-ies, aš nebuvau toks aukštas, kaip dabar“, - BTV laidoje „Sekmadienio rytas“ juokaus J. Šuklinas.

Tačiau olimpinio sidabro laimėtojas J. Šuklinas vien irklavimu neapsiriboja. Vyras tikina, jog jis domisi įvairia veikla, kuri padeda tobulėti ir išmokti gyvenime kažko naujo. Todėl laisvalaikiu jis ne tik mėgsta pažaisti rusišką biliardą su draugais, bet ir pagroti akustine gitara.

Olimpinio vicečempiono vegetariškų blynelių receptą bei išsamų pokalbį apie tai, ko reikia atsisakyti sportininkui, trokštančiam olimpinio medalio, pamatysite jau šį sekmadienį 10 val. per BTV.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų