J. Morkūnas įsitikinęs – kokia Lietuva, tokios ir žvaigždės

Ar Lietuvoje yra žmonių, kuriuos galime vadinti žvaigždėmis? Ar tikrai jie nusipelnė tokio titulo ir kiek jis atsiperka finansiškai? Jogaila Morkūnas įsitikinęs – kokia Lietuva, tokios ir žvaigždės. Ir nereikia burnoti, kad žvaigždėmis jų vadinti negalime.  „Trijų milijonų kontekste jie yra žvaigždės, nes žmonės juos pažįsta, jie kažką daro. Kolūkietis iš tam tikro visuomenės sluoksnio, gerai malantis, kuliantis grūdus, turintis daugiau hektarų žemės, irgi yra savo rajono žvaigždė ir pažiba. Nebijokime to baisaus žodžio.

Medikai, profesoriai, muzikantai - jie irgi yra žvaigždės. Prie šio žodžio kabinėjasi tie, kurie nėra žvaigždės. Tai yra lietuviškas paprastumas. Esi šūdo vietoje ir galvoji, kad visi, kurie kažko daugiau pasiekę, yra nieko verti. Geriau grįžti į savo komunalkę ir valgyti savo krabų lazdeles, kurių neįmanoma valgyti“, - ironizuos jis, atvirai sakydamas, kad jis pats save irgi laiko žvaigžde.

Tačiau ar buvimas žvaigžde duoda daugiau nei malonumą matyti save blizgiuose žurnaluose? „Užkalnio 5“ nusprendė paskaičiuoti svetimus pinigus. Ar gali būti, kad Didžiojoje Britanijoje koncertinį turą surengusi Džordana Butkutė užsidirbs pusę milijono litų, o Egidijus Dragūnas vien už koncertus gruodį Lietuvoje susižėrė beveik du milijonus? Kiek galima užsidirbti rengiant koncertus provincijų „kultūrnamiuose“?

REKLAMA

Laidoje taip pat dalyvaus Gintaras Mikalauskas ir Arnoldas Lukošius. Nors pastarąjį daugelis žino kaip muzikantą, grojusį kartu su legendine grupe „Foje“, jo karjeroje buvo ir visiškai kitokių posūkių. Pavyzdžiui, koncertai kartu su grupe „Dinamika“... „Mano draugas po tų koncertų klausė, kaip tu taip nusiritai? Aš atsakiau: geroje grupėje kiekvienas durnius gali groti, bet kiek reikia valios, pastangų ir vidinio susikaupimo, kad išeiti pagroti su tokia grupe, kurią visi tavo draugai laiko nelabai geru pavyzdžiu.  Aš ir į „YVA“ norėčiau, bet jos nebėra“, - laidoje „Užkalnio 5“ apgailestaus A.Lukošius.

„Užkalnio 5“ – pirmadienį 20.25 per  BTV.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų