J. Bieberį pamiršusi S. Gomez gerbėjams pristatė svarbų žmogų: ryžosi pokyčiams

Dainininkė Selena Gomez išgyveno tikrai ne patį lengviausią laikotarpį – prieš mėnesį paaiškėjo, kad jos ilgametis mylimasis Justinas Bieberis pasipiršo manekenei Hailey Baldwin.

115

Vis dėlto socialiniuose tinkluose Selena atrodo be galo laiminga, o neseniai savo gerbėjams pristatė ir kitus jai itin svarbius žmones.

(115 nuotr.)
FOTOGALERIJA. J. Bieberį pamiršusi S. Gomez gerbėjams pristatė svarbų žmogų: ryžosi pokyčiams

Visai neseniai kartu dar su 2 draugėmis, Selena šventė Courtney Barry 26-ąjį gimtadienį. Merginos mėgavosi pica, ledais, bendravimu viena su kita, o galiausiai nusprendė ryžtis ir tatuiruotei.

Visos 4 merginos pasidarė identiškas tatuiruotes. Nesuprantantiems, ką tai galėtų reikšti, Selena viską paaiškino.

„Mano geriausiai draugei suėjo 26. 4, nes šios moterys mano gyvenime yra jau 7 metus. 4, nes jūs esate mano ketvertas visam likusiam gyvenimui. Myliu jus, mano merginos. Jūs visos mane įkvepiate būti geresnei, stipresnei, artimesnei Dievui, o jau dabar kartu mes esame išgyvenusios neįtikėtinas istorijas. Negaliu sulaukti, kol patirsime dar 50 panašių!“ – rašė ji.

O su drauge, kuri šventė gimtadienį, Selena pasidarė ir dar po vieną tokią pačią tatuiruotę. Abi merginos savo šonkaulius papuošė skaičiumi „1“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų