J. Aniston naujame filme tapo karšta striptizo šokėja

Holivudo aktorė Jennifer Aniston, panašu, rado būdą kaip apgauti laiką – 44-erių moteris naujausioje komedijoje „Labas, mes Mileriai“ (angl. „We‘re The Millers“) ne tik vaidina striptizo šokėją, bet ir pademonstruoja neįtikėtinai puikią figūrą ir stangrų kūną.

J.Aniston, kuri yra susižadėjusi su aktoriumi Justinu Theroux, neseniai pristatytame filmo anonse pasirodo net su keletu perukų – šviesių ir tamsių plaukų bei vienais apatiniais. Kartą išpuoselėta aktorės figūra pasigrožėti galima scenoje, kuri vyksta striptizo klube. Vilkėdamą juodą liemenėlę ir kelnaites J.Aniston herojė Rose parodo turinti parako. Taip pat aktorės gerbėjams turėtų patikti scena nusikaltėliams sučiupus Milerių šeimą. Tuomet paprašyta sušokti striptizą Rose neatsisako ir priverčia aiktelėti net savo „artimuosius“.

Rawsono Marshallo Thurbero režisuotoje komedijoje „Labas, mes Mileriai“ netrūksta žinomų aktorių – be J.Aniston juostoje vaidina „Pagirių“ trilogijos žvaigždė Edas Helmsas, žavioji Emma Roberts bei lietuviškų šaknų turintis komikas Jasonas Sudeikis.

REKLAMA

Filme pasakojama apie nemalonumų turintį sukčių Davidą (akt. J.Sudeikis). Vyras buvo apvogtas ir yra skolingas savo narkotikų tiekėjams didžiulius pinigus. Kad atlygintų žalą jam nurodoma iš Meksikos į Koloradą pergabenti didelę marihuanos siuntą. Norėdamas įgyvendinti planą ir nepatekti į teisėsaugos akiratį Davidas pasikviečia į pagalbą kaimynus ir iš jų sukuria netikrą Milerių šeimą. Jo žmona tampa striptizo šokėja (J.Aniston), dukra – maištaujanti paauglė (akt. E.Roberts), sūnumi – jaunas ir sekso dar nepatyręs Kenis (akt. Willas Poulteris).

Kaip spalvingai kompanijai seksis vykdyti savo sunkiai įveikiamą užduotį, Lietuvos žiūrovai kino teatruose išvys nuo rugsėjo 6 dienos.

Filmo „Labas, mes Mileriai!“ anonsas:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų