Ivanova su metais vis gražesnė: sunku atitraukti akis

Prieš pora metų su ilgamečiu širdies draugu Andriumi Broku skirtingais keliais pasukusi dainininkė ir verslininkė Kristina Ivanova šiandien tikina gyvenanti gražiausius savo gyvenimo metus. Ir nors ji savo asmeninio gyvenimo detales saugo po devyniais užraktais, Kristina vis dažniau pasidalija įvairiomis asmeninio gyvenimo akimirkomis.

59

Šiuo metu santykiais su nauju mylimuoju besidžiaugianti Kristina taip pat sulaukia ir vis daugiau internautų komentarų.

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pavydėtino grožio: Kristina Ivanova sunkiai atpažįstama

Visai neseniai asmenuke pasidalijusią K. Ivanovą tiesiog užliejo komentarų lavina. Jos gerbėjai ne tik spaudinėjo „patinka“ mygtuką, bet taip pat ir negailėjo gražių žodžių.

„Raudonos lūpos“, – skelbė ji.

„Mhm, kas čia žiūri į tas lūpas... Karšta!“, „Labai graži“, – negailėjo komentarų jie.

Primename, kad šiandien Kristinai veiklos netrūksta – ji yra muzikos grupės „Kristal“ lyderė, vadovauja savo įkurtai grožio studijai, su seserimi kuria apyrankes, o neseniai ėmėsi ir dar vieno projekto – išleis savo kosmetikos liniją „Kristina Beauty“.

Prakalbus apie asmeninius santykius bei šeimą, moteris atvira – prieš porą metų gyvenimas jai pamėtėjo viską aukštyn kojom apvertusius išbandymus. Išgyvenus skyrybas su buvusiu sužadėtiniu A. Broku, moteriai prireikė nemažai laiko atsitiesti. Jų santykiai truko net 7 metus.

„Mes buvom susižadėję, pradėję planuoti vestuves... Tiesą pasakius, aš manau, kad net ir be vestuvių, mūsų santykius galima pavadinti santuoka, tik neoficialia“, – apie sugriuvusius santykius pasakojo K. Ivanova.

Nors buvo sunku, šiandien Kristina vėl įsimylėjusi ir drąsiai teigia, kad pagaliau sulaukė laimės ir visiškos pilnatvės.

„Dabar esu mylima ir mylinti. Kaip susitikom, taip ir nebeišsiskyrėm. Ir jau tikrai žinau, kad noriu vaikų, noriu šeimos“, – apie naujus santykius atvirai sakė Kristina.

Pamatykite galerijoje Kristinos pokyčius

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų