REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Vaidotas Valiukevičius (tv3.lt fotomontažas)

Akį traukiančiais pasirodymais žinomas pagrindinis grupės „The Roop“ solistas Vaidotas Valiukevičius klausytojus žavi charizma ir užsidegimu. Vyro manimu, lietuviai turėtų į savo gyvenimą įtraukti daugiau spalvų – jis nėra vien niūrus ir pilkas.

16

Akį traukiančiais pasirodymais žinomas pagrindinis grupės „The Roop“ solistas Vaidotas Valiukevičius klausytojus žavi charizma ir užsidegimu. Vyro manimu, lietuviai turėtų į savo gyvenimą įtraukti daugiau spalvų – jis nėra vien niūrus ir pilkas.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt atlikėjas prakalbo apie savijautą, stilių ir kasdienybę.

Į gyvenimą įneša spalvų

V. Valiukevičiaus diena prasideda su mankšta ir kava – kitokių ritualų jis neturi.

„Rutina yra įprasta, nusiprausiu, neseniai pradėjau daryti mankštas, tai rytais skiriu laiko ir joms. Po mankštos ateina laikas dviem stiklinėms vandens, kavai, o tada sėdu prie kompiuterio.

Dabar nepasakyčiau, kad labai daug aktyviai medituoju, meditacija taip pat yra ir pabuvimas ramybėje, čia ir dabar. Ką tai reiškia? Kai negalvoji apie praeitį, pavyzdžiui, net ir paprastas pasivaikščiojimas mieste stebint žmones ar miške apžiūrint gamtą, jau tai yra meditacija. Tuo momentu tu negalvoji, ką nuveikei ir ką tu turi nuveikti“, – pasakojo jis.

REKLAMA
REKLAMA

Spalvų nebijantis ir scenoje išskirtiniu įvaizdžiu pasirodantis atlikėjas prakalbo ir apie stilių, jo nuomone, lietuviai yra linkę rinktis tamsesnių spalvų drabužius.

REKLAMA

„Stilius yra žmogaus vidaus išraiška per išorę. Aš noriu priminti, ypač Lietuvos vyrams, kad yra daugiau spalvų, ne tik juoda ir ruda. Apskritai, gyvenime yra kur kas daugiau spalvų. Aš ir pats dažnai kasdienybėje renkuosi juodų ar pilkšvų spalvų drabužius, tačiau kartais specialiai įnešu ryškumo, nes gyvenimas yra spalvotas“, – pabrėžė V. Valiukevičius.

Žmonės pamažu į savo garderobą ima įtraukti spalvingesnius drabužius, tačiau užsienyje įvairovė yra didesnė.

„Dabar stigma mažėja, seniau ji buvo didesnė. Tačiau ji vis vien išlieka, nueikite, pavyzdžiui, šį sezoną į bet kokią drabužių parduotuvę, kur yra vyrų skyrius. O nuvažiavus, tarkime, į Ispaniją, to paties prekių ženklo drabužiai atrodys visiškai kitaip. Tai konkrečiai parodo, kad dar yra šiek tiek pribijoma spalvų, manau, kad mums reikia atviriau į visa tai žiūrėti“, – komentavo jis.

REKLAMA
REKLAMA

Dirba pagal savo dienotvarkę

V. Valiukevičius pasakojo, kad galimybė pačiam susiplanuoti dienotvarkę itin pagerino jo savijautą.

„Šis sprendimas labai gerai paveikė mano savijautą. Darbo nesumažėjo, bet savijauta yra tikrai geresnė. Aš žinau, kad esu pats atsakingas už savo likimą ir darau tai, kas neša džiaugsmą, ne tik pinigus. Mėgstama veikla kartais atneša didesnius pinigus, kartais mažesnius, bet emocija dėl to nepasikeičia.

Aš esu išbandęs abu variantus ir galiu pasakyti, kad man nepatiko, jog per metus turėsiu vos mėnesį atostogų. Supratau, kad tik per tą mėnesį aš galėsiu pakeliauti, pamatyti, turėsiu kažkaip kitaip savo laiką pasiplanuoti. Todėl pagalvojau, kad labiau norėčiau dirbti dirbą, kuris leistų pačiam susiplanuoti savo darbymetį“, – pabrėžė atlikėjas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jo teigimu, laisvas grafikas nėra lygus tingumui, žmonės dirba, tačiau jiems norimu metu.

„Dabar galiu sau leisti niekam neatsiskaitant pailsėti vidury savaitės, o būtent savaitgalį dirbti. Turiu grafiką, kurį susidėliojau pats, ir tai man labai patinka. Tas laisvumas nėra tingumas, daug kas įsivaizduoja, kad jeigu neisi į ofisą, tai tinginiausi, taip tikrai nėra. Turi susidaryti discipliną sau, išmokti pasakyti, kad ryte pasimankštinęs ir išgėręs kavos eisi susidaryti darbų plano. Tačiau tai tik kelia džiaugsmą, nes gali viską daryti pagal save“, – aiškino V. Valiukevičius.

Nuomonė apie save yra svarbiausia

Atlikėjas stiprios kritikos iš aplinkinių nesulaukia, jam yra svarbiausia išreikšti save.

REKLAMA

„Man to nėra pasitaikę, tačiau niekada nebus, kad įtiksi visiems. Pirmiausia reikia pradėti galvoti, o kas man pačiam patinka, šito laikytis, o ne bandyti įtikti kitiems. Visa tai atsiranda dėl patirties. Buvo laikas, kai labai norėjau įtikti visiems, bet kažkaip ir iš to nieko gero neišėjo. Buvo etapų, kai patikau kitiems, bet sau nepatikau, tada aš susirgau depresija.

Žmonės pabrėžė, kad turiu normalų darbą, kad viskas yra gerai, bet aš jaučiausi labai blogai, nes buvau ne savo vietoje. Todėl manau, kad tikriausias dalykas yra įsiklausyti į savo vidų ir pradėti galvoti, ko tu nori iš tikro“, – komentavo V. Valiukevičius.

Atlikėjas užsiminė, kad jo dainos parinktų temų neturi, jis kuria apie tai, ką jaučia tuo metu.

REKLAMA

„Savo dainose siekiu perduoti tai, kuo gyvenu. Aišku, paskutinis mūsų albumas išleistas šiais metais kalba apie žmonių skatinimą, motyvavimą, kad nesvarbu kas ką sako, tu vis tiek turėtum eiti pirmyn. Norisi suteikti žmonėms įkvėpimo“, – priminė jis.

Atlikėjas pasakojo, kad pritraukta nemaža auditorija ne tik džiugina, bet ir padeda paversti mėgstamą veiklą į uždarbį.

„Aš manau, kad kiekvienam žmogui, kuris lipa ant scenos, kuris užsiima šia veikla, yra svarbu, kad jis būtų išgirstas. Tai yra natūralus darbo principas. Aš į muziką žiūriu ne tik kaip į hobį, nors dauguma galvoja, kad tai tėra pomėgis. Ne, tai yra mano tiesioginis darbas ir aš turiu uždirbti darydamas savo mėgstamą darbą. Kuo daugiau žmonių manęs klausosi, tuo daugiau aš galiu uždirbti. Tai irgi yra normalus, sveiko žmogaus požiūris“, – kalbėjo V. Valiukevičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Apie ateities planus atlikėjas prakalbo su šypsena – jis užsiminė, kad apie juos praneš vėliau.

„Šį penktadienį mes išleisime dainą pavadinimu „Multiply“. Ja atskleisime mūsų per metus įvykusias keliones Lietuvoje ir užsienyje. Daugeliui atlikėjų rugsėjis yra kaip naujieji metai, todėl mes papasakosime, kas įvyko per metus, o užkulisiais pasidalinsime vaizdo klipe“, – užbaigė V. Valiukevičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų