Įspūdingas išradimas: oru varomas automobilis iš lego kaladėlių

20-metis Raulis Oaida iš Rumunijos – savamokslis technologijų genijus, pirmasis sukonstravęs natūralaus dydžio lego automobilį, rašo odditycentral.com. Šiam šedevrui sukurti jis sunaudojo pusę milijono lego kaladėlių. Ir tai ne šiaip sau žaisliukas – automobilis iš tikrųjų važiuoja. Be to, degalai šiai transporto priemonei nieko nekainuoja – ji varoma oru!

Įgyvendinti šį projektą Rauliui padėjo verslininkas iš Australijos Steve‘as Sammartino. Rumunas automobilį pagamino savo gimtojoje šalyje, o bandyti jis buvo išgabentas į Australiją.

Tikriausiai nustebsite – šio automobilio variklis taip pat pagamintas iš lego. Žinoma, greitis šios transporto priemonės nėra įspūdingas – vos 20-30 km per valandą. Mat jo kūrėjas bijojo, kad važiuojant lego kaladėlės neišlakstytų į visas šalis. Kaip teigia projekto autoriai, jis buvo įgyvendintas tik interneto dėka – Raulis ir Steve‘as susipažino ir bendravo per „Skype“. „Aš mokau Raulį verslo paslapčių, o Raulis mane – apie fiziką,“ – spaudai pasakojo Steve‘as.

REKLAMA

Projektui įgyvendinti buvo reikalingos nemažos investicijos, tad Steve‘as paskelbė internete ieškantis rėmėjų. Visi susidomėję projektu buvo skatinami investuoti 500-1000 JAV dolerių. Iš viso projektas sulaukė net 40 investuotojų.

Lego automobilyje gana patogiai gali įsitaisyti du žmonės. Vienintelis minusas – po ilgesnio pasivažinėjimo tikriausiai ant jūsų užpakalio liks lego kaladėlių antspaudai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų