Įspūdinga papuošalų kūrėjos N. Martinavičienės savaitė Paryžiuje: su vyru jautėsi lyg pasakoje

Vienetinių papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė su savo vyru Sigitu iki šiol gyvena savo savaitės ilgio atostogų Paryžiuje akimirkomis. Žinomi verslininkai Prancūzijos sostinėje viešėjo norėdami aplankyti mados parodas ir muziejus.

41

„Norėjosi pasižvalgyti kas naujesnio mados pasaulyje, pasisemti įkvėpimo. Paryžius – tai ta vieta, kuri visada mane sužavi ir suteikia kūrybinių idėjų, kaip ir prieš kelerius metus, įkvėpė sukurti pirmąjį papuošalą“, - kartu su tv3.lt prisiminimais dalijosi N. Martinavičienė.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Madai dedikuota Natalijos ir Sigito Martinavičių savaitė Paryžiuje

Aksesuarų kūrėja su vyru apsilankė unikalioje „Dior“ parodoje, kuri buvo surengta specialiai 70-ųjų metinių proga. Apie ją Natalija sužinojo vos tik ji atidarė duris.

„Supratau, kad turiu ten būti ir tai pamatyti, juo labiau, kad paroda laikina ir vyks tik ribotą laiką. Ši paroda sužavėjo savo pateikimu – šviesos ir vizualizacijos sprendimais, atsiduri tarsi pasakoje. Ekspozicija gausi „Dior“ mados namų kūriniais nuo pat įsikūrimo pradžios iki šių dienų, pateikta visa jos istorija, eksponatai nuo kvepalų, aksesuarų iki jau ikoninėmis tapusiu suknelių. Viskam apžiūrėti prireikė pusdienio“, - pripažino žinoma moteris.

Tiesa, tai ne vienintelė paroda, kurią aplankė N. ir S. Martinavičiai. Pora taip pat domėjosi išskirtiniu „Yves Saint Laurent“ muziejumi.

„Šiuo metu duris atvėrė ir kita nemažiau svarbi paroda – „Yves Saint Laurent“ ekspozicija, įsikūrusi paties dizainerio namuose ir darbo studijoje. Idėja ir kuravimas šios erdvės priklausė ilgamečiui „Yves Saint Laurent“ draugui Pierre Berge. Buvo labai įdomu iš arti pamatyti dizainerio darbo vietą, kūrybos procesą. Nemenka dalį eksponatų sudarė papuošalai, man, kaip papuošalų kūrėjai, tai buvo vieta, kur atradau įdomių derinių“, - džiaugėsi Natalija.

Paryžiuje sutuoktiniai taip pat mėgavosi garsiausių mados namų naujausiomis kolekcijomis, apsilankė naujai atsidariusioje „Louis Vuitton“ parduotuvėje, kuri žymi savo istorinė bei architektūrine verte, kartu su bičiuliais džiaugėsi nuostabiu maistu tradicinėse kavinukėse. Verslininkų pora išdavė, kad šiame mieste jie turi vietą, kurioje apsilanko tradiciškai – tai garsusis „L'Avenue“ restoranas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų