Išgirskite: Dagna pristato eurovizinę dainą „The Rush“

Nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje dalyvaujanti dainininkė Dagna pristato naujausią savo kūrinį „The Rush“. Būtent su šia daina atlikėja sieks galimybės atstovauti Lietuvai Izraelyje vyksiančiame tarptautiniame konkurse, rašoma pranešime spaudai.

18

Dainos „The Rush“ žodžių autorius – amerikietis Lionel Lombard, o muziką kūrė daugeliui žinomas džiazo muzikantas Liutauras Janušaitis.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išgirskite: Dagna pristato eurovizinę dainą „The Rush“

„Šiemet dalyvauti „Eurovizijoje“ neplanavau, tiesiog Liutauras, likus kelioms savaitėms iki registracijos į atranką pabaigos, paskambino ir paklausė, – gal norėčiau? Nes jis kaip tik turėjo parašęs šią dainą. Kadangi Liutauro muzikiniu skoniu ir visa kūryba pasitikiu, net neišklausiusi dainos pasakiau – dalyvaujam!” – pasakojo Dagna.

Daina „The Rush„ yra apie ilgesingą ir nenumaldomą vienišos širdies troškimą paskęsti deginančioje aistroje. Nors patį pavadinimą gana sunku tiksliai išversti į lietuvių kalbą, bet jis, nors ir lakoniškai, tačiau tiksliai atspindi dainos dinamiką ir kontrastingumą. Atlikėja teigia, kad greta visų kostiumų bei įvairiausių šou elementų, „Eurovizija“ visų pirma yra dainos konkursas, kuriame vokaliniai duomenys vis dar yra itin svarbūs, o dainos turėtų skambėti šių dienų muzikine kalba, be jokių perspaustų ar nenatūralių bandymų atkurti praeities hitus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų