• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas save išbandė aktoriaus amplua. Vyras ketvirtąjame serialo „Prakeikti“ sezone vaidina Banginį – iš emigracijos grįžusį banditą. 

Dainininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas save išbandė aktoriaus amplua. Vyras ketvirtąjame serialo „Prakeikti“ sezone vaidina Banginį – iš emigracijos grįžusį banditą. 

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Vytautas papasakojo, kaip jam sekėsi įsikūnyti į šį personažą, atskleidė, kaip atrodo darbas su režisieriumi R. Rudoku ir prisiminė juokingiausią įvykį filmavimo aikštelėje. 

„Mano personažas – Banginis. Jis, kaip ir daugelis žulikų. Jis prisidirbo Lietuvoje ir išlėkė, pabėgo į Angliją ir ten darė nešvarius darbelius. Tada grįžo lyg niekur nieko. 

Jis kaip personažas nėra blogas – jis nėra bjauraus būdo, tiesiog nori lengvai gauti pinigų, mažiau dirbti. Tipinis banditėlis, narkotikais paprekiauja, apiplėšimų padaro. Nėra mafijos bosas, jam svarbu draugai, artimieji. Aš įsivaizduoju, kad jis tiesiog augo netinkamoje aplinkoje“, – apie savo vaidinamą personažą kalba Ironvytas. 

Paklaustas, kaip jam sekėsi įsikūnyti į tokį personažą, V. Medineckas patikina – labai sunku tikrai nebuvo. Vyras tikina, kad jam padėjo jo paties patirtis. 

REKLAMA
REKLAMA

„Man nesunku, nes aš pats esu augęs Naujininkų rajone, bendravęs su daug žulikėlių, ir mano nemažai draugų išvažiavę į Angliją užsiėmė nešvariais dalykais. Daug dirbu su sportininkais, pats sportuoju, bendrauju, tą tipažą tiek kartų matęs, kad kostiumų dizainerei pats siūliau savo aprangos stilių. 

REKLAMA

Mano nemažai pažįstamų išvykę į Angliją ir jų mentalitetas užsistovėjęs ties 2000-aisiais metais. Kai ten išvažiuoji, bendrauji tik su tokiais. 

Turėjau visokių nemalonumų ir pernai, pabuvęs ir teismuose. Kai pasisuko ta linkme ta situacija, kiti išgyveno dėl to, o aš žiūrėjau visai kitaip. Aš žiūriu į tai kaip į gyvenimo mokyklą. Kai gavau šitą personažą, supratau, kad tas emocijas, kurias jaučiau sėdėdamas teisiamųjų suole, galiu pritaikyti ir šitam personažui“, – tikina V. Medineckas. 

REKLAMA
REKLAMA

„Kai tu padarai kažką, tau atrodo, kad tave neteisingai kaltina, ką tu bebūtum padaręs. Aš prisimenu, kaip mane pareigūnai klausinėjo, ką aš jaučiau.

Kiekvienas, išaugęs 90-aisiais, ankstyvaisiais 2000-aisiais, supranta tokius personažus kaip Banginis. Aš pats kieme esu matęs tokių konfliktų, po kurių pradėjau nebijoti pastovėti už save. Sunkiau turbūt būtų man kokį mokytoją suvaidinti“, – juokiasi žinomas vyras. 

Serialo filmavimo aikštelėje pasitaikė ir kurioziškų situacijų. Vieną iš jų Ironvytas puikiai prisimena ir mielai ja dalijasi. „Filmuojant konfliktą, vienam aktoriui reikėjo šaukti ant manęs ir Makejevo. Jis rėkia, garsas neįrašomas, tai jis rėkia bet ką. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Aš turiu vaidinti, kad stoviu nuleidęs galvą, o Demonas ant manęs „važiuoja“. Ir jis tada pasako tokią frazę „aš kitą kartą ateisiu ne vienas, o su trim dūrom“ – čia jis turėjo omeny pistoletus. 

Aš pradėjau įsivaizduoti, kaip jis ateina su trim kvailom merginom. Man juokas ima, aš bandau nesugadinti kadro. Ir matau, kad jam jau nepatogu vaidinti. Teko keisti tekstą“, – kvatojasi V. Medineckas. 

O štai prabilus apie darbą su režisieriumi Ramūnu Rudoku, apie jį Vytautas atsiliepia tik pačiais gražiausiais žodžiais. 

„Man patinka darbas su Ramūnu, nes jis aiškiai pasako, ko nori. Kiti režisieriai kartais labai neaiškūs, o čia viskas suprantama labai. Ir jis niekada neužmiršta pagirti už kažką, ką gerai padarai“, – komplimentų režisieriui negaili Vytautas Medineckas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų