Internautai pašiurpę: bandoma tyčiotis iš tragiškos princesės Dianos žūties

Nors princesė Diana tragiškai žuvo dar 1997-aisiais, žmonės niekaip negali pamiršti nei šios tragedijos, nei pačios širdžių princese vadintos Dianos.

7

Tačiau nė nepaisant to, kad jos žūtis skaudžiai palietė tūkstančius, o jos sūnūs netgi apibūdino tai kaip vieną skaudžiausių gyvenimo akimirkų, kai kuriems tai – nė motais.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai pašiurpę: bandoma tyčiotis iš tragiškos princesės Dianos žūties

Vienas geltonosios spaudos leidinys – „National Enquirer“ nusprendė Dianos mirtį pateikti kaip savotišką nuotykį. Minėtas leidinys nusprendė paruošti atrakcioną, kuriame 3D formatu rodoma, kaip žuvo princesė.

„Viskas suprojektuota taip, kad galite matyti pastatus ir visą kitą 3D prezentacijoje. Viskas rodoma nuo tada, kai princesė paliko Ritz viešbutį, ir paparacai ėmė ją persekioti, iki kol įvyksta avarija. Tačiau nėra jokio kraujo – matoma tik pati avarija“, – sako idėjos sumąstytojas Robinas Turneris.

Tokia pramoga turėtų atsieiti 25 dolerius, o jos pabaigoje žmonėms netgi bus užduodami tokio pobūdžio klausimai, kaip: „Kaip galvojate, ar prie to prisidėjo karališkoji šeima?“, „Ar princesė galėjo būti nėščia?“

Ir nors idėjos sumąstytojui atrodo, kad tai puikia pramoga, socialinių tinklų vartotojai laikosi kiek kitokios nuomonės.

„Tiek šios idėjos sugalvotojas, tiek parko, kuriame tai vyks savininkas, turėtų būti pakarti. Tai šlykštu ir negarbinga“, „Visa tai yra siaubinga“, – pyktį liejo komentatoriai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų