Rašyti komentarą...
Na ir pikti zmones, dar pries Velykas.
Ponia Prūnskiene,labai gaila,kad liga neaplenkė Jūsų,tai ne tik Jums ,bet ir visai Lietuvai netektis,Jūs tas žmogus kuris tikrai myli mūsų Lietuvėlę ir daug stengiasi dėl jos ateities.Sėkmės ir sveikatos Jums .
Sveikinimai Jubiliejaus proga iš Belgijos.Sveikatos ir stiprybes bei artimųjų Meilės!
Jos sveikata sugriovė lietuviškas pavydas ir nepagrįsti kaltinimai.
Kazimiera neįdomi esi visiškai. Aišku gyvenk kol gyvenasi. Kazimira čia tikras vardas rusiškai.
Rinkimuose į LT prezidento postą vadovavosi šūkiu : "pirmoji agentė-pirmoji prezidentė".
Tai kokią Lietuvą mes turime ,šiandieną ? Jaunimas vargsta užsienyje ,likę tik seneliai .
Sveikinu su Gimimo Diena!Linkiu sveikatos.Buvot jautrios sirdies,prisimenu kaip graziai papuoset mano pazystama Jasiukaityte.buvo labai jautru.
@Irena merkiene Širdis, buvo jautri, bet sąžinė ir turtų geidimas buvo pirmoje vietoje, o tauta jai buvo antroje vietoje, gobšumas žmogų pagadina tai įrodo prichvatizącija, kaip po Kiesaus mirties buvo prichvatizuota ponios Kazimiros daug degalinių tinklų, kuriuos jinai kartu su broliuku valdo iki dabar , o jos sveikata tai yra ątsakas į jos godumą ir žmonių mulkinimą, nes tam jinai turėjo visus svertus, valdžia porceliąvo visą Lietuvos žmonių turtą, taigi pagarbos šitiems porceliuotojams, lietuvoų tauta jiems neturi ir neturės, kol bus atmintyje tokie valstybės veikėjai, griovę Lietuvos valstybės pąmatus
Pasirodo po insulto žmogų atgaivinti galimą ,ta padare Maskvos medikai, Lietuvoje būtų mirusį. Žinoma liko ligonis ir reikalinga priežiūra tokiam žmogui . Todėl galbūt ne visus gaivina,nes žino kad bus sunku su tokiu žmogumi.Turi gerus vaikus, kuriems ji bet kokia mylima..
Dabar prie lovio KGB palikuonys.Tovarisci.Ura!!!!!!!
Tai tautos laimė nes jau būtume kaip Baltarusija o ji būtų kunigaikštienė ir Putino pakalike.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų