Ingrida Kazlauskaitė atskleidė, kaip kerštaudavo ją vilioti bandžiusiems vedusiems vyrams

Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ virs aistros ne tik tarp laidos vedėjų Kristupo Krivicko ir Rūtos Ščiogolevaitės, bet ir tarp studijos svečių.

Priežastis – itin daug emocijų sukelianti tema: „Ar meilei reikalinga santuoka?“ „Aš manau, kad santuoka nereikalinga, ji jokio saugumo moteriai nesuteikia“, – laidos pradžioje paskelbs K. Krivickas. „Taip tvirtina dauguma vyrų, bet aš manau, kad santuoka yra būtina, nes ji suteikia moteriai ramybę ir socialinį saugumą“, – kategoriška šiuo klausimu bus neseniai antrą kartą ištekėjusi ir antro vaiko neseniai susilaukusi R. Ščiogolevaitė.

Norėdamas įrodyti savo teiginio pagrįstumą, K. Krivickas net atliks eksperimentą, kurį pasiūlys žinomas psichologas Gediminas Navaitis: „Ginčas be taisyklių“ studijoje vedėjas pasiūlys dainininkei Ingridai Kazlauskaitei kraustytis pas jį gyventi arba atiduoti jam ranką ir širdį – tekėti. Ingrida pasirinks antrąjį variantą, taip patvirtindama, kad moteriai reikia ne tik meilės, bet ir santuokos.

„Aš galiu mylimam vyrui plauti kojines, ruošti valgį, rūpintis juo, man tai nesunku. Vis dėlto sugyventinės statusas manęs netenkintų, iš vyro aš tikiuosi, kad jis įvertins mano rūpestį ir mane ves. Tada aš žinosiu, kad jis iš tikrųjų mane myli ir vertina mano pastangas juo rūpintis“, – bus atvira gražuolė, sulaukianti daugybės vyrų dėmesio.

REKLAMA

„Ar tau teko pajusti vedusių vyrų dėmesį? Turtingų, įtakingų, kurie, būdami oficialiai susituokę, nevengia nueiti į kairę, taip patvirtindami santuokos beprasmybę?“ – provokuos Ingridą K. Krivickas.

„Teko, ir ne kartą. Pamenu, buvau ką tik baigusi mokyklą ir įsidarbinau vienoje kavinėje padavėja. Ne kartą patyriau, kaip ateina graži, turtinga šeima su vaikučiais, pietauja, o vyras, pabėgęs nuo žmonos, vejasi mane ir prašo užrašyti mano telefoną, siūlo „draugauti“. Arba prašo atnešti jam tas salotas, kurios yra skaniausios man. Aš, žinoma, atnešdavau pačias brangiausias“, – šįvakar laidoje prisiminusi savo savotišką kerštą tokiems vyrams pasakos juokdamasi I. Kazlauskaitė.

Ar meilei tikrai nereikia santuokos? Kodėl laidos pabaigoje K. Krivickas pripažins, kad buvo neteisus? Atsakymai jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų