Ilgai kurta vizija virsta realybė – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą

Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

Ką tik antrąjį albumą išleidusi Evgenya sako, kad įsivaizduoti savo svajonių koncertą ėmė nuo tada, kai pradėjo solo karjerą, rašo pranešime spaudai.

„Galvodavau apie didelę sceną, kurioje tilptų būrys šokėjų, muzikantų, būtų įdomios dekoracijos ir išskirtiniai apšvietimo efektai, o pasirodymas taptų it vienu junginiu, turinčiu scenarijų. Svajojau apie sceną, kurioje galėčiau išreikšti visas savo emocijas, dalintis istorijomis ir išgyvenimais, – atvirauja Evgenya. – Visus metus kuriant antrąjį albumą „SOS“ mintyse vizualizavau visą konceptą, kuriame muzika bei vaizdas susilieja ir tampa vienu. Todėl labai džiaugiuosi, kad ši vizija jau spalio mėnesį virs realybe“.

Po ilgai trukusio griežto karantino pagaliau galime lengviau atsikvėpti ir pasidžiaugti planuojant apsilankymus gyvuose koncertuose. Atsižvelgiant į esamą situaciją Evgenya ir jai talkinanti komanda ruošia naują koncepciją – teatrinio pasirodymo elementais paremtą reginį, kad net ir stebint koncertą iš sėdimų vietų žiūrovai galėtų mėgautis ne tik nauja muzika, bet ir vaizdu scenoje.

Pagal dabar Lietuvoje galiojančius reikalavimus išskirtinį Evgenyos pasirodymą „THE SOS SHOW“ galės pamatyti 500 žmonių, tačiau atlikėja laiko sukryžiuotus pirštus ir tikisi, kad artėjant renginio datai galės sukviesti kur kas daugiau ją išgirsti ir pamatyti norinčių klausytojų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų