Evgenya Redko prabilo apie drąsą nebijoti būti savimi: einame šia žeme nešini savų išgyvenimų

Už savaitės į gyvenimą paleisianti savo antrąjį albumą atlikėja Evgenya Redko pristato vaizdo klipą dainai „Vandenyne“. Dinamiškais vaizdais ir ritminga melodija pasakojama istorija apie mus visus – žmonės, kurie esame tokie panašūs ir tuo pačiu tokie skirtingi, rašoma pranešime spaudai.

7

„Einame šia žeme nešini savų išgyvenimų, įkvėpimų, nuoskaudų, nepasitikėjimų. Gyvenimo kely nuolatos spėliojame, bandome numanyti ateitį, o į mus supančią aplinką žvelgiame per savo pačių prizmę – matome tai, ką patys atspindime, – mintimis dalinasi Evgenya. – Nepaisant mūsų lyties, tikėjimo, skirtingų kultūrų, bruožų, orientacijos, charakterio – visi gyvename po tuo pačiu dangumi ir visad esame meilės, laimės, supratingumo ir prasmės ieškojime. Visi norime būti priimti ir išgirsti pasaulio bei visuomenės, norime būti saugūs būdami tuo, kuo esame“.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Evgenya Redko

Būsimą albumą pristatančiu vaizdo klipu Evgenya ir prie filmavimo prisijungusios ypatingos, stiprios ir charakteringos asmenybės stengėsi ne tik atliepti savo išskirtinumą, tačiau ir įkvėpti klausytojus nebijoti būti savimi.

Be skirtingų tautybių ir kilmių personažus įkūnijusių žmonių, dainos nuotaiką perteikti padėjo emocionalūs kūno judesiai ir šokis, kuriuos kūrė choreografė Kamilė Karpalovaitė, lydinti Evgenyą nuo pirmojo klipo, o režisūriniams Imanto Boiko ir Asaf Yehuda sprendimams atsiskleisti puikiai tiko „Vytautas Ego SPA“ erdvės.

Evgenyos manymu, atlikėjams ir kūrėjams savo kūryba svarbu išsakyti savo nuomonę, paliesti temas, kurios dažnai nėra patogios, kurios vis dar stigmatizuojamos, kuriomis kalbėti dauguma dar prisibijo.

Atlikėja neslepia džiaugsmo, turėdama galimybę ir privilegiją suteikti erdvę išsireikšti ir atsiskleisti tokiems talentingiems, gražiems tiek vidumi, tiek išore žmonėms, kurie deja ne visada būna išgirsti visuomenės. „Man tikrai labai gera žinoti, kad kiekvienam iš filmavime dalyvavusių žmonių šis projektas buvo nepaprastai artimas ir reikšmingas, nes visi dalyvavę „Vandenyne“ klipe atidavė didelę dalį savęs, atsiskleidė visu nuoširdumu“, – pasakoja Evgenya.

REKLAMA

„Būtent tokie momentai ir patirtys, kaip šio vaizdo klipo filmavimas, įprasmina mano, kaip žmogaus ir kūrėjos, kelią, o galimybės dirbti su savo veiklą mylinčiais ir atsidavusiais žmonėmis mane įkvepia, pakrauna energija ir motyvuoja judėti pirmyn“, – sako Evgenya.

Dainos „Vandenyne“ vaizdo klipas:


Rašyti komentarą...
J
Jurijus
2021-04-30 16:08:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras darbas. Aš ne ekspertas, o tik eilinis klausytojas man nepatiko kad kai kuriuos žodžius gali suprasti kausydamasis dainą tik 2- 3 kartą. O kai pirmą kartą išgirdau šią dainą tik po kurio laiko supratau kad ji atliekama lietuvių kalba. Tačiau gražu . Sėkmės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų