Iglė atskleidė didžiausią svajonę, kurios įgyvendinti neleidžia mama

„X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė ketvirtadienį mokykloje praleido neįprastai. Merginai buvo leista įsipatoginti direktoriaus kabinete. Čia ji toli gražu negavo pylos, o dalyvavo tiesioginiame vaizdo interviu su „Power Hit Radio“ laidos vedėju Vaidu Leliūga.

63

Interviu metu mergina atskleidė vieną svarbiausių ateities planų: „Aš žinau, kad aš turėsiu šunį. Mama dar neleidžia, bet labai noriu“, – laidos vedėją prajuokino atlikėja.

Iglė atskleidė, kad ją domina Labradoro veislės keturkojis. Jį žada įsigyti veislyne. „Tuomet būsiu užtikrinta, kad nebus jokių problemų“, – sakė jautrioji muzikinio projekto žvaigždė.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stulbinantys pokyčiai: Iglė Bernotaitytė nusidažė plaukus šokoladine spalva

Atlikėja jau spėjo pagalvoti apie būsimą augintinio vardą. „Hugo arba Marlis“, – šyptelėjo V. Leliūgos pašnekovė.

Į gerbėjų klausimus tiesioginės transliacijos metu atsakinėjusi Iglė sulaukė ir pasiteiravimo, kaip reaguoja į nemalonią tautiečių kritiką.

„Kadangi esu jautrus žmogus, man būna skaudu. Tačiau dabar tų komentarų nebežiūriu, gyvenu sau ir judu į priekį. Anksčiau po „X Faktoriaus“ transliacijų visuomet skaitydavau atsiliepimus ir gadindavausi nuotaiką. Gerus praleisdavau, ieškodavau blogų, nors jų visai nenorėdavau. Dauguma lietuvių nemoka pasidžiaugti kito sėkme. Atvirkščiai, nori kažką pikto, blogo pasakyti. Jeigu netyčia perskaitai kažkokį negerą komentarą – labai nemalonu. Tačiau kažkaip su tuo susitvarkau ir vadovaujuosi mintimi, kad yra mane mėgstančių žmonių nei nemėgstančių, tad viską dėl jų darau“, – sakė Iglė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų