Medžioklės sezonas prasideda! Kol vyrai medžioja giriose, moterų medžiojamu objektu gali tapti, pavyzdžiui, kad ir...madingiausi šio rudens sezono ilgaauliai. Būtent tos spalvos, kurią, kaip nešančią laimę, mums išpranašavo astrologė Palmira Kelertienė. Arba naujas, nišinis, labai neįprastas įprastai nosytei aromatas. Arba šiltučiai lapės kailinėliai. Moterys, ko gero, turi kur kas daugiau medžiojamų objektų, nei vyrai galėtų įsivaizduoti.

Spalio mėnesio „Ieva“ panardins į kvepiantį eglių sakais, parmirkusių nuo lietaus nukritusių lapų paklotės, samanų, parako, kailio ir vėjo, kedenančio plaukus, kvapais persismelkusį pasaulį. Pirmapradžiai medžioklės instinktai šį kartą atsiskleis skirtingais atspalviais ir intensyvumu, pasakodami apie medžioklės aistra užsikrėtusias asmenybes, jų pomėgius, poreikius ir įdomiausius nutikimus.

Žurnalistas Kristupas Krivickas į medžioklę gali pakilti iš ligos patalo, nes kai jis atvažiuoja į mišką, pajuntą jo kvapą, garsus, padažnėja pulsas ir plūsteli adrenalinas. Ima groti pirmapradės vyro stygos. Apie sunkiai pelnomą ypatingą statusą medžiotojų draugijoje, apie „diedovščiną“, šautuvus, adrenaliną ir dar daugiau skaitykite interviu „Pirmapradės stygos“.

25 metai kunigystės ir 20 metų medžioklės – Troškūnų klebonui Sauliui Filipavičiui šiemet daug jubiliejų. „Ievai“ įdomu, kaip kunigystė dera su medžiokle, bet pokalbis ne tik apie tai – tarp kita ko, sužinosite ir puikų šernienos receptą.

REKLAMA

Išskiriami du žmogaus instinktai – libido ir mortido. Libido lemia potraukį kurti, o mortido – žudyti, naikinti. Apie potraukius, apie sąvokas „šauti“ ir „medžioti“, apie medžiotojo psichologiją ir apie gurmaniškus patiekalus iš žvėrienos skaitykite interviu su socialinių mokslų daktaru, bendrovės „Multiplex“ vadovu, Lietuvos gurmanų gildijos viceprezidentu Vytu Kabašinsku straipsnyje „Sapnas apie elnią“. Beje, čia rasite ir ypatingą kalnų ožio kulšies receptą.

Raganos mirė? Netiesa. Šiaurės Italijos Ligūrijos regione esančio Trioros miestelio gyventojai tikina ir dabar girdintys iš kai kurių namų sklindančias skausmo kupinas dejones...Tai esą kankinamų raganų balsai. Apie tai skaitykite žurnalistės Ernestos Masalskaitės – Parma straipsnyje „Raganų medžioklė“.

Anuomet karaliai persirengdavo skudurais ir eidavo pasižvalgyti, kaip gyvena liaudis. Bet dėl to niekas nesikeitė, nes tai buvo tik aštrių pojūčių medžioklė. Dabar aštrių pojūčių medžioklę organizuoja specialios tarnybos ir pramogų klubai. Apie tai, kaip kaukės virsta veidais, apie aštrių pojūčių medžioklę, žmonių medžioklę su varovais, valkatų turus ir smagaus gyvenimo užkulisius – žurnalistės Loretos Glebavičiūtės straipsnyje „Imitacija“.

Gyvenimas vienaip ar kitaip parodo, kada mums reikia suimti save į rankas. Jis siunčia mums ženklų. Egzistuoja ženklai kvailiesiems ir ženklai protingiesiems. Pastarieji daug subtilesni. Žurnalistės Eglės Zubkauskaitės interviu su jogos namų „Ananda“ jogos mokytoja Reda Lukauskiene „Pasiklydę rūke“ – apie tai, kas yra tikroji joga ir kam ji skirta.

Bet tai tikrai ne visos įdomios temos. Žurnalistės Viktorijos Tichanovos straipsnis „Amazonės gracija“ apie moterį ant žirgo ir ypatingus jos kostiumus, nenaujų naujienų pristatymas mados aistruolėms, supažindinimas su karščiausiomis rudens sezono tendencijomis, skaisčiai raudonos spalvos prabudimas, gyvūnijos pasaulio įtaka, intriguojanti, o gal ir šokiruojanti fotografo Tomo Vyšniausko fotosesija „Medžiotojai“, stiliaus sufleris ir jo mados mugės, naujoji dizainerės Julijos Janus pradžia, interviu su dizaineriu Aleksandru Pogrebnojumi ir daug kitų temų apie madą panardins į spalvingą ir labai geidžiamą karščiausių mados naujienų pasaulį.

REKLAMA

Rudens makiažo linijos, kvapų ir jaunystės medžioklė, vynuogių terapijos paslaptys ir naujausios kūno priežiūros priemonės – visa tai rasite grožio rubrikoje.


Rašyti komentarą...
2010-10-07 15:36:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
geras virselis :)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų