Į Vilnių atvykstantis mimas Daniel Mime gali pavirsti paukščiu

Ar žinote bent vieną žmogų, kuris vos panorėjęs galėtų nesunkiai pavirsti paukščiu? Mimui Daniel tai vieni juokai. Itin talentingas, išradingas ir nuotaikingas aktorius Lietuvoje svečiuosis sausio 24 dieną. Netradicinį, visai šeimai skirtą jo pasirodymą bus galima išvysti tarptautinio komedijų festivalio „Vilnius Comedy Fest“ metu.

Mimo Daniel Mime kuriama pasaka be jokios abejonės patiks ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems. Pagrindinis šio aktoriaus instrumentas – jo paties kūnas. Žiūrėdamas kai kuriuos Daniel Mime pasirodymus negali nesistebėti: kaip taip įmanoma?

Daniel Mime, kurios tikrasis vardas Daniel Stein, pradėjo vaidinti dar mokydamasis mokykloje, o dabar šio meno moko kitus – pradedant Japonija ir baigiant prestižiškiausiais Amerikos universitetais. Net 15 metų aktorystės meno mokyklą jis turėjo ir Paryžiuje.

Įspūdingi Daniel Mime pasirodymai:

Tarptautinis komedijų festivalis „Vilnius Comedy Fest“ organizuojamas jau antrus metus iš eilės. „Compensa“ koncertų salėje sausio 21-24 dienomis vyksiančio renginio programoje – vien tik aukščiausios klasės humoras. Sausio 21 dieną festivalį atidarys improvizacijos teatras „Kitas kampas“. Sausio 22-ąją – vienos geidžiamiausių humorisčių pasaulyje Ginos Yashere standupas. Sausio 23-ą bus galima išvysti vienintelį žmogumi-orkestru vadinamo Michel Lauzière pasirodymą Lietuvoje. Sausio 24 dieną lotynų muzikos ritmais, žongliravimu ir šokiais festivalį uždarys trio „Olé!“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų