Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos pramogų pasaulyje sparčiai plinta koronaviruso omikron atmaina – savo tinklalaidėse apie tai prakalbo humoristai Mantas Katleris bei Mantas Stonkus ir jų mylimosios nuomonės formuotoja Aistė Kabašinskaitė ir aktorė Gelminė Glemžaitė.

Lietuvos pramogų pasaulyje sparčiai plinta koronaviruso omikron atmaina – savo tinklalaidėse apie tai prakalbo humoristai Mantas Katleris bei Mantas Stonkus ir jų mylimosios nuomonės formuotoja Aistė Kabašinskaitė ir aktorė Gelminė Glemžaitė.

REKLAMA

Nepasisekė ir iš Dubajaus grįžusiai Karolinai Meschino su sužadėtiniu Dominyku Ježeriu-OG Version, Indrei Stonkuvienei bei Ievai Mackevičienei – visi jie šiomis dienomis taip pat susidūrė su omikronu. 

Savo tinklalaidėse „Vėl tie patys“ ir „Dar tos čia“ apie savo patirtis sergant šia koronaviruso atmaina prabilę Mantas Katleris su mylimąja Aiste Kabašinskaite bei Mantas Stonkus su Gelmine Glemžaite papasakojo, kaip jautėsi sirgdami. 

Mantas Katleris džiaugiasi – koronavirusas jo į ligos patalą ilgam nepaguldė. Pasak jo, apie tai, kad reikia pasidaryti testą, išdavė ne kas kita, o mylimosios pagaminta vakarienė: 

REKLAMA

„Mes abu su Aiste omikronu persirgom, dvi dienas. Aš supratau, kad omikronas, o ne šiaip peršalimas, kai Aistė pagamino vakarienei lašišą su daržovėmis ir man ta lašiša pasirodė baltos žuvies skonio – valgai lašišą kaip kechą. 

Labai įdomus jausmas, jaučiausi kaip „Matricoje“ – žinai, koks turi būti skonis, smegenys bando jį atgaminti, bet neišeina. Valgai lašišą, smegenys žino jos skonį, bet niekas neateina. Kaip šaudykloje, kai taikai į taikinį ir nėra garso. 

Vėliau pasipurškiau kvepalais ant riešo, jaučiu, kad degina nosį alkoholis, bet kvapo nėra. Tada supratau, kad kovidas. Niekam iš mūsų nedingo uoslė, tik man vienam, net susinervinau. Visada galvojau, kaip mano organizmas pasitiks kovidą“, – pasakojo M. Katleris.

Tuo tarpu humoristo mylimoji nuomonės formuotoja Aistė Kabašinskaitė pasakojo, jog prieš susirgdama galvojo, kad koronavirusas ją „paguldytų“ ilgam ir sunkiai. Tiesa, mergina sakė, pajutusi vieną netikėtą simptomą: 

REKLAMA
REKLAMA

„Keista, aš visada galvodavau, kad kai man bus kovidas, tai bus rimtai, turėsiu aukštą temperatūrą, laikiau save silpna. Bet temperatūros turėjau gal vieną dieną ir nedaug. Galvojau, kad kils, bet nieko kažkaip nebuvo.

Mano simptomas buvo gerklės perštėjimas, norėjosi nuolat krenkšti, kaip Mikutavičius. Man labai kuteno nosį, toks jausmas, kad kažką užuodžiau labai aštraus. Tai tęsėsi gal pusdienį. Jei ne Mantas, būčiau nesupratus, kad man kovidas, bet jam dingo skonis ir kvapas, teko pasidaryti testus“, – kalbėjo A. Kabašinskaitė. 

Humoristas Mantas Stonkus prisiminė, jog pamatęs teigiamą koronaviruso testo rezultatą išsigando. Tiesa, vėliau vyras tikina nerimo nebejutęs – jo simptomai taip pat priminė lengvo peršalimo: 

„Man buvo taip, aš pasidariau testą ir prasidėjo nerimas, kad tik neblogėtų, išsigandau. Vis tiek mačiau, kaip sirgo kiti žmonės, kiek mirčių buvo, maniau, kad ir man gali taip atsitikti. Juk būna ir itin stipraus imuniteto žmonės, kuriuos pražudo. 

REKLAMA
REKLAMA

Pirmą naktį nuėjus miegoti buvo temperatūros, bet net nesimatavau, tiesiog išmiegojau. Kitą dieną palyginau, kaip jaučiuosi, supratau, kad neblogėja, tada dar vieną, o po to pradėjo gerėti. 

Mano pagrindinis simptomas buvo gerklės perštėjimas, kaip vasarą išmiegojus prie atidaryto lango. Vėliau buvau išėjęs pasimankštinti, tai visai neblogai pavyko, tik organizmas greičiau pavargo“, – pasakojo Mantas Stonkus. 

O humoristo mergina aktorė Gelminė Glemžaitė juokavo, pakeitusi nuomonę apie nieko neveikimą: „Aš įprastai labai mėgstu nieko neveikti, bet tada buvo labai prastai. Jaučiausi kaip senutė, nugarą skaudėjo, ausį užgulė vieną rytą. Vieniems dingsta uoslė ir skonis, aš apkurtau“, – juokėsi aktorė. 

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė ir su atlikėju Vidu Bareikiu, tiesa šis nuo platesnių komentarų susilaikė. „Indrė gavo teigiamą testo atsakymą, tai tiek. Viskas gerai, ačiū už rūpestį“, – teigė atlikėjas.

Omikron, tai vakcinuotų mutantų , apdovanotų GP , platinamas užkratas.
Tai GP neapsaugojo?Kaip tai nutiko "elitui". Taip jums ir reikia.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų