I. Kazlauskaitė: mano vyro sekretore niekada nedirbs mergina su gilia iškirpte!

Gražios moterys pripratusios, kad jas nuolatos lydi susižavėję vyrų žvilgsniai ir dviprasmiškos užuominos.  Ne paslaptis, kai kurios iš jų tom vilionėms pasiduoda.  Lengviausia  įsivelti į romaną ten, kur praleidžiame daugiausia laiko – darbe. Tačiau dainininkė Ingrida Kazlauskaitė griežtai nusiteikusi prieš tarnybinius romanus.

„Pamesti galvą ir leistis į meilės nuotykį  labai lengva, bet visada reikėtų pagalvoti, kokios gali būti pasekmės.  Gerai, jeigu tarnybinis romanas baigsis vestuvėmis, o jeigu teks skausmingai išsisikirti? Kaip tuomet kasdien matytis ir apsimesti, kad nieko neįvyko?! Aš taip tikrai nesugebėčiau“, - atviravo žinoma moteris.

Ji neslepia, kad ne kartą sulaukė pasiūlymų pabendrauti  artimiau.  Bet nei vienam iš vyrų, su kuriais teko dirbti, nesuteikė vilčių. Tačiau jeigu būsimas Ingridos vyras būtų vadovas, jai nepatiktų šalia jo besisukinėjanti sekretorė su gilia iškirpte.  „Geriau jau ta sekretorė būtų gerokai pagyvenusi“, - juokėsi tamsiaplaukė gražuolė.

Atviras Ingridos Kazlauskitės pokalbis apie tarnybinius romanus  jau šį trečiadienį 18 val. 45 min. laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų