Rašyti komentarą...
Selas yra selas, pabrėšiu šitie mentai buvo ir bus kiaušiniai
Selas yra selas, pabršiu šitie mentai buvo ir bus kiaušiniai
Dainorius sumuse aro speca ... Anekdotas ir tiek ... Ir... Ar video medziagoje matosi kad dainorius naudojosi telefonu ??? Jei ne tai pareiguno pareiskimai ir po to seke veiksmai yra neteiseti ....
Kas cia per kaimietis su savo parodijom? Kokius nuotrupas gyvenimo prajuokino jau cia tokia situacija? Jei tokie suknistai purvini mentai jum pasitaikytu ar butu juokinga? Ar jus idiotai iki grabo lentos nedraugausit su galva ir nematysit kas kur ir kaip.
Kokia liga susirgo vienas iš pareigūnų ? Jei tai korona pats kaltas juk E.Dragūnas prašė pareigūnų užsidėt kaukes.
Apsaugok viešpatie nuo tokios policijos. Nuo žulikų patys apsisaugosim.
Nebekvailioja , savo bendrabutyje tyliai sensta Šustauskas . Po terapinio poveikio ir ,galimai , raminančių vaistukų (?) nutilo buvęs krepšininkas Gintaras . Juos keičia šis , lyg ulonas , lyg dragūnas , lyg pėstininkas . LOL . Akmenų svaidytojai per šeimų maršą----iš to paties mąstymo ?
@Socialinė darbuotoja Matomai su galvele ne viskas gerai. Neikit daugiau skiepytis ir isjunkit televizoriu,gal dar bus sansu.
Logiškai mastant kaip gali matyti važiuojant iš paskos kai tamsinti stiklai ir prastas oras, lietus, matyti kur vairuotojas rankas laiko...
Gryna provokacija.
Jei kreivai važiuoja gali įtarti, bet nesakyti tiesiai tu laikei telefoną rankoje...
Vaitkievič yra mėšlas. Mėgsta provokuoti vairuotojus. Man panašiai buvo. Susilaikiau. Dar bus toks reikalas ne susilaikysiu. Mente iš ikalk galva.
@Tas Pagal pavarde tuteishas.matyt mokykloj cmyrino,tai nors gaves agurko spalva bando atsigriebt
Į viršų