I dalis. Keisčiausios žvaigždžių fobijos: nuo kiaušinio, delfinų ar baimės įkyrėti

Jie garsūs, žinomi, mylimi, tačiau jie – paprasti žmonės, turintys baimių. Vis dėlto šias žvaigždes gąsdina labai įdomūs dalykai. Gi kiek žmonių pasaulyje kenčia nuo kiaušinio baimės? O, pasirodo, tokią turi vienas kino genijus.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: I dalis. Keisčiausios žvaigždžių fobijos: nuo kiaušinio, delfinų ar baimės įkyrėti

Channingas Tatumas

Aktoriaus Channingo Tatumo didžiausia baimė – porcelianinės lėlės. Ši baimė vadinama pediofobija, ir šis žymus aktorius tikrai ją turi, ypač, jei tai porcelianinės lėlės. Apie savo baimę jis prabilo laidoje su Ellen Degeneres: „Manau, kad jos yra kraupios“. Johnny Depp‘as kenčia nuo stiprios klounų fobijos – kaulrofobijos. Labai ironiška, mat aktorius šią baimę jaučia dėl dažytų veidų, dirbtinės šypsenos, tačiau vieni iš geriausių jo vaidmenų reikalavo daug grimo.

Uma Thurman

Filmo „Kill Bill“ žvaigždė Uma Thurman turi labai didelę uždarų vietų baimę. Klaustrofobija aktorei pasireiškė vieno filmavimo metu, kai jai teko ilgą laiką išbūti uždarame karste. „Režisieriui Quentinui Tarantino visai nerūpėjo mano baimė. Jis mane uždarė karste ir apdrabstė žemėmis“, – interviu atskleidė aktorė, prisipažinusi, kad tai tik dar viena diena tokiame darbe.

Katy Perry

Garsioji dainininkė Katy Perry kenčia nuo tamsos baimės – niktofobijos. Viename interviu 2010-aiais ji prisipažino, kad niekada neišjungia šviesos, todėl prie lempų nakties metu tenka derintis ir jos mylimiesiems.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų