Homoseksualaus tėčio išpažintis sukrėtė: nenori, kad jo sūnus būtų gėjus

Perezas Hiltonas teigia neleisiantis savo 5-mečiui sūnui lankyti šokio pamokų, nes tai gali jį paversti gėjumi. Vyras norėtų, kad jos sūnus išliktų heteroseksualus, rašoma dailymail.co.uk.

12

Atvirai savo homoseksualumą demonstruojantis šou verslo komentatorius prisipažino, kad savo sūnui Mario linki būti heteroseksualiu, nes tokio žmogaus gyvenimas yra lengvesnis.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Homoseksualaus tėčio išpažintis sukrėtė: nenori, kad jo sūnus būtų gėjus

„Norėčiau, kad mano sūnus būtų heteroseksualus, kadangi taip yra lengviau“, - sakė Perezas sekmadienį paviešintame vaizdo įraše.

Jis pridūrė nesigėdijantis esantis gėjus, tačiau JAV gyvenantys homoseksualai ar translyčiai asmenys vis dar susiduria su daugybe kliūčių.

„Mes vis dar esame diskriminuojami, todėl nenoriu, kad mano sūnui ar dukroms Mia (2 m.) ir Mayte (5 mėn.) tektų eiti sunkiu gyvenimo keliu“, - tęsė jis.

40-metis pramogų pasaulio ryklys atskleidė nenorintis pakeisti savo lytinės orientacijos, tačiau prisipažino, jog jei paauglystėje jam būtų duotas pasirinkimas, jis būtų norėjęs tapti heteroseksualiu, nes augant tai būtų buvę paprasčiau.

„Jei paaiškės, jog mano sūnus yra gėjus arba jei jis jau toks yra, tačiau nesugeba to išreikšti dėl savo jauno amžiaus, vis tiek jį mylėsiu ir palaikysiu“, - sakė Perezas. „Jei mano sūnus yra translytis, taip pat beprotiškai jį mylėsiu ir palaikysiu.“

Visas šis sujudimas ir pasipiktinimas Perezo Hiltono teiginiu atsirado praeitą savaitę, kuomet jis viešai pranešė nenorintis leisti sūnui lankyti šokio pamokų, kadangi tai gali jį paversti gėjumi. Gindamas savo žodžius jis pabrėžė, jog beveik pusė visų šokio pamokas lankančių berniukų vėliau tampa gėjais, be to, jis nemano, kad jo požiūris į tai yra homofobiškas.

„Tai pat nemanau, kad tai, jog Brodvėjuje dirbantys aktoriai, šokėjai ar dainininkai vyrai yra gėjai yra homofobiškas požiūris. Ši profesija pritraukia daugiau homoseksualių vyrų. Tokia ta tiesa, tai nėra homofobiška“, - teigė vyras.

REKLAMA

Jis pridūrė, kad šis hipotetiškas šokio pamokų, apie kurias jo sūnus kol kas neužsiminė, uždraudimas yra tam, kad jis būtų apsaugotas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų