Hipodrome rinkosi žymios viešnios: pakerėjo įspūdingomis skrybėlaitėmis

Pasivažinėjimas karieta iki tribūnos, anglų grynakraujų žirgų lenktynės, Lazdijų krašto didžiausio ir mažiausio žirgo prisistatymas, greičiausių planetos Greihaundų veislės šunų pasirodymas – šiomis pramogomis bei daugeliu kitų uždegančių reginių galėjo mėgautis į Lazdijuose esantį „Dzūkijos hipodromą“ susirinkusi publika.

125

Karališko sporto šventę „Major horse racing day“ papuošė ir damos, nusprendusios laikytis tokioms iškilmėms taikomo protokolo bei plaukus prisidengti viena už kitą įdomesnėmis skrybėlaitėmis, rašoma pranešime spaudai.

„Tikimės, kad ateityje šios šventės bus dar didesnės ir iškilmingesnės. Kol kas mums tai – pirmieji žingsniai populiarinant žirgų lenktynes“, - sakė renginį organizavusio „Lazdijų sporto centro“ direktorius Darius Liaukevičius.

Anot jo, nuolat rūpintis „Dzūkijos hipodromu“ jo vadovaujamai organizacijai patikėta tik šį pavasarį, o surengti „Major horse racing day“ nutarta ypatinga proga – dar šįmet Lazdijuose esančiai tribūnai oficialiai turėtų būti suteiktas Jo Didenybės Elžbietos II vardas. Iš monarchės kanceliarijos jau yra gautas raštas, kad visi procedūrai reikalingi dokumentai jau yra ruošiami.

D. Liaukevičius pasakojo, jog tai, kad Lazdijai bus pagerbti meile žirgams garsėjančios karalienės vardu yra žirgų lenktynių specialisto, kauniečio Lino Balčiūno nuopelnas. Lietuvis jau penkis sezonus yra dirbęs karališkame ūkyje „The royal studs“ bei prižiūrėjęs bei treniravęs Jo Didenybės Elžbietos II žirgus.

(125 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žirgų lenktynės Dzūkijos hipodrome

Gerai išmanančio karališkojo sporto niuansus specialisto iniciatyva pirmojoje nemokamoje šventėje visuomenei „Major horse racing day“ vyko Lietuvos žemaitukų veislės žirgų lygiųjų lenktynių čempionato antrasis etapas, vaikų lenktynės su Šetlendo poniais, grynakraujų jojamųjų veislės žirgų bėgimas, „airiškas“ bėgimas su palyda mažiesiems raiteliams, Lazdijų krašto didžiausio ir mažiausio žirgo prisistatymas, Friesian veislės žirgo iš „Nausodės žirgyno“ programa.

REKLAMA

Iškilmes papuošė ir VIP salėje ištaigingą barą įrengęs Žygius Makackas, temą atitinkančiomis jos dekoracijomis pasirūpinusi floristė Augustė Grigaitytė iš „Dykumų gėlės“ bei menininkė Jūratė Miliauskaitė-Laurinaitienė, surengusi savo darbų parodą.

„Buvo tikras mažasis Askotas“, – tuo, kad Lietuvoje pradedamos rengti iškilmingesnės žirgų lenktynių šventės nuoširdžiai džiaugėsi ne vieną kartą Anglijoje jas stebėjusi bei įspūdinga skrybėlaite, sukurta specialiai Lazdijų renginiui, pasipuošusi Inga Budrienė.


Rašyti komentarą...
e
edvinas
2021-07-19 18:24:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
man tai kraupu ant kiek pas zmones siauras mastymas kad jiems cia izymus zmones..
Atsakyti
0

Žirgas
2021-07-19 17:28:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu vardijam, kuo jos žymios!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų