Gyvenimas prieš plastines operacijas: žvaigždžių nuotraukos vaikystėje šokiruoja

Laikas keičia net ir pasaulinio lygio žvaigždes. Tik šioje situacijoje garsenybės tuo džiaugiasi, nes jų vaikystės ar paauglystės nuotraukos tikrai neišduoda apie būsimą šlovę. Nors dabar jie gauna labai didelius pinigus, kad patektų ant žymiausių žurnalų viršelių, jie taip pat buvo tik vaikai: be dantų, su spuogais ar labai susivėlusiais plaukais.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsenybės paauglystėje: kaip atrodė gražiausi pasaulyje žmonės būdami paaugliais?

Miley Cyrus

Skandalingoji dainininkė Miley Cyrus vaikystėje buvo labai gražus ir mielas vaikas. Dabar ji - užpakalį kratanti ir skandalus kelianti pašėlusi mergiotė, dėl kurios poelgių, teigiama, tėvai labai gėdijasi.

 

Avril Lavigne

Nepastebima, akiniuota vienišė. Tokią paauglystę teko ištverti dabartinei žvaigždei, atlikėjai Avril Lavigne. Nors dabar mergina džiaugiasi išskirtiniu vyrų dėmesiu, tačiau artimi šaltiniai teigia, jog ji mokykloje buvo itin uždara.

Jennifer Aniston

Ji - viena gražiausių, geidžiamiausių moterų Holivude. Labai anksti sulaukusi šlovė, Jennifer savo paauglystėje tikrai nebuvo žvaigždė. „Įprasta mergina, kuri beveik niekada nekalbėjo“, – atskleidė pasaulinės žvaigždės klasiokas, teigęs, jog mergina buvo tikra tylenė.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų