Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mažiau reikia lakti,rūkyti,narkašintis,ėst kontraceptikus ir abortuotis.Medicininės pagalbos reikia tiems,kurie turi įgimtus pakitimus,o ne tiems,kurie tyčiojosi iš savo kūno.
Neviską gal žino,kad abortai juk daro savo.Jei mama,močiutė pasidarė abortą,tai paskui kentės vaikai ir anūkai’.Tai nevaisingumo priežastis.Gamta daro juk atranką.Juk nereik pamiršt,kad amžius irgi daro savo,nevaisingumui.Dabar juk negimdo dvidešimties,o vaikų užsimano kai virš trišdešimt ir daugiau.Tada kila daug problemu kaip pastoti,išnešioti ir pagimdyti.Juk amžius daro savo ir sveikata ritasi kai kuriems žemyn.Moterims estrogenu kiekis pradeda mažėti.Susilaukt vaikelio sveiko tada būna problema.Susilaukti vaikų dabar nori ko mažiau žmoniu.Nes mūsų tautai gresia išnikimas.
@Vitalija jau cia mitu prikurei...
Nebrangiai galiu apseklinti
O apie Bilo stebuklingą Bakst... Pagrindinę priežastį... Ši gydytoja nutylėjo... Ne tik Lietuvoje šitaip vyksta,bet ir visame pasaulyje... Oi kokios eilės buvo prie stebuklingo bakst,nes aš negaliu be Ispanijos ar kitų kurortų... Tai va dabar turite pasėkmes. Ispanija kainavo jums labai,labai brangiai...
@Be komentarų ; rekomendacija (video, išgirskite ,iš pirmų lūpų'): „Oxford Prof. Sir John Bell: COVID vaccine will only sterilize 60-70% of population“.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų