Gražinamės dėl vyrų, o jiems negražu: kurie moteriški atributai juos atgraso?

Internetinėje svetainėje „Reddit“ buvo pateiktas klausimas vyrams – kurie moteriški grožio atributai juos atgraso labiausiai? Čia pasireikšti panoro būrys stipriosios lyties atstovų.

32

Ši idėja ne veltui susilaukė didelio susidomėjimo. Mat neretai tai, kuo moterys puošiasi norėdamos patikti vyrams, šiuos tik atgraso.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jie viską mato: kurie moterų grožio atributai vyrams nepatinka labiausiai?

Per kelis mėnesius surinktuose atsakymuose dominuoja „ančiuko lūpos“, per daug makiažo ir tarsi močiutės spintoje rastos didžiulės skaros ant pečių.

„Labai daug makiažo. Kartais jis atrodo tarsi kaukė. Jei, pavyzdžiui, norėčiau švelniai delnu perbraukti jos žandą mano naguose liktų makiažo“, – rašė vienas pasibaisėjęs „Reddit“ vartotojas.

Štai dar viena staigmena – vyrų nevilioja mielas balselis, kuris iki šiol visuomet tikdavo kažko savo vyro prašant paslaugos.

„Tas mielas mažos mergaitės balselis... jis niekuomet neskambėjo seksualiai“, – atskleidė ne vienas apklausos dalyvis.

Taip pat vyrai balsavo prieš lūpų putlinimą, krūtinės ir sėdmenų implantus. Kiti tikino nemėgstantys raudono nagų lako, o dar kiti – trumpo plaukų kirpimo. Beje, pasirodo, daugelio pamėgtas antakių ryškinimas vyrukams taip pat ne prie širdies.

Tačiau galop, po visų komentarų, vyrai priėjo šios nuomonės: „Moterys turėtų atrodyti taip, kaip joms pačioms gražu. Jos dėl savo išvaizdos turi jaustis laimingos. O vieno ar kito vyro nuomonė tikrai nėra svarbi“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų