Grande brolis pasipiršo mylimajam: originalios piršlybos įvyko ypatingoje vietoje

Arianos Grande brolis Frankie seka neseniai ištekėjusios dainininkės pėdomis – 38 metų vyras pasipiršo savo mylimajam Hale‘ui Leonui. Piršlybos įvyko porai labai reikšmingoje vietoje – ten, kur vyko pirmas jų pasimatymas. 

Apie vaikinų sužadėtuves praneša žurnalas „People“. Pora susižadėjo antradienio naktį. Romantiška proga buvo susirinkę visi poros draugai ir šeima, įskaitant Frankie seserį dainininkę Arianą bei jų mamą Joan. 

Frankie Grande'as birželio 16-ąją minės ketverius metus blaivybės. Vaikinas savo mylimąjam pasakė, kad ketina atšvęsti šią sukaktį anksčiau – taip ir pavyko apgauti Hale‘ą. 

Dešimčia metų jaunesniam mylimąjam Frankie pasipiršo virtualios realybės kambaryje Los Andžele. Virtuali realybė buvo panaudota ir pačių piršlybų metu – atrakciono pabaigoje pasirodė užrašas „ar tekėsi už manęs?“ ir fejerverkai. 

„Buvo tobulas momentas. Hale buvo labai nustebintas, mes abu verkėme. Dirbau prie šių piršlybų virtualioje realybėje daugiau nei metus ir ši patirtis visiškai užgniaužė mums kvapą“, – žurnalui „People“ pasakojo F. Grande'as. 

Pora susipažino 2019 metais linijinių šokių bare „Oil Can Harry“ Los Andžele.


Rašyti komentarą...
N
Nerimsta
2021-06-09 19:50:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi tai "labai svarbi" naujiena. O kas jie tokie yra?
Atsakyti
-2

T
T
2021-06-09 18:53:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šlikštynes
Atsakyti
-3

S
Senjoras
2021-06-10 15:00:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai rimtas reikalas tikra meile isitikines tik tarp dvieju vyru !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų