Nostalgiją ir gerus prisiminimus keliančio pirmojo lietuviško serialo „Giminės“ kūrybinė grupė ir aktoriai susibūrė naujam projektui ir kartu pristatys vieną didžiausių TV3 televizijos naujojo rudens sezono naujienų – televizijos serialą „Broliai“.

Prieš penkiolika metų kurto serialo „Giminės“ aktorius ir kūrybinę grupę draugėn subūręs serialo prodiuseris Kristupas Krivickas džiaugiasi galimybe dirbti su išskirtinai profesionalia komanda.

„Serialas „Giminės“ – vienas ryškiausių įvykių Lietuvos kinematografijoje ir televizijos istorijoje. Ne tik su serialu dirbusiems aktoriams ir kūrybinei grupei, bet ir daugumai šalies gyventojų tai – išskirtines emocijas bei prisiminimus keliantis serialas. Todėl dalies „Giminių“ serialą kūrusios komandos susibūrimas ir bendras darbas – iš tiesų ypatinga proga ir galimybė Lietuvos žiūrovams pasiūlyti aukštos meninės vertės televizijos serialą“, – sako naujojo televizijos serialo „Broliai“ prodiuseris Kristupas Krivickas.

Pasak jo, visus, pakviestus kurti naują televizijos projektą, suintrigavo „Brolių“ scenarijus ir galimybė dirbti su gerai pažįstamais kolegomis bei jaunais talentingais aktoriais.

Serialo „Broliai“, kaip ir 1993 metais kurtų „Giminių“, scenarijaus autorius yra rašytojas ir scenaristas Bronius Bušma. Seriale „Giminės“ Tomo Urniežiaus vaidmenį kūręs Valdas Babaliauskas šį kartą ėmėsi serialo režisūros.

REKLAMA

Vieną svarbiausių – Arvydo Baltino vaidmenį seriale „Giminės“ kūręs aktorius Vytautas Rumšas pasirodys viename ryškiausių ir naujojo serialo „Broliai“ vaidmenyje. Seriale TV3 žiūrovai taip pat išvys ir „Giminių“ tęsinio – serialo „Atžalos“ aktorius.

Šiuo metu serialo „Broliai“ filmavimas jau prasidėjo.


Rašyti komentarą...
P
PETRIS
2008-09-13 11:11:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
gimines vistiek buvo geriau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų