Gerda Žemaitė prabilo apie priaugtus kilogramus: jaučiu, kad imu „minkštėti“

„TV8“ televizijos vasaros klipo filmavimo metu pakalbinta „gelbėtoja“ Gerda Žemaitė teigė, kad šiemet jai labai pasisekė. Moteris atostogaus net du kartus. Nuotaiką žiūrovų numylėtinei šiek tiek gadina tik figūra. Dėl mėnesį trunkančios sporto pertraukos ji tikina priaugusi porą kilogramų.

84

„Turbūt labai jau seniai taip buvo, kad leisčiau sau tiek atostogų planuoti, kiek planuoju šiemet. Du kartai – man yra daug.

Pirma kelionė bus apskritai pirmą kartą tokia suorganizuota. Skrendu tik su mama ir sese į Turkiją septynioms dienom. Vyskime birželio mėnesį. Ši kelionė man ypatinga tuo, kad mes niekada nebuvome trise kažkur išskridusios.

(84 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV8 vasaros klipo filmavimas

Na, o prieš pora metų, mums buvo tas juodasis etapas, kai tėtis labai susirgo ir po to mirė.Tuo metu atrodė, kad visos paimsime ir kur nors kartu išvažiuosime, pailsėsime, pabūsime, tiesiog atgedėsime kartu, nes būtų lengviau, bet niekaip nesigavo dėl darbų gausos ir bėgimo nuolatinio, todėl šiemet sau pasakiau, kad viskas. Aš viskuo pasirūpinau, padovanojau kelionę, pasakiau tik datas. Be galo laukiu tos kelionės, netgi be vaikų važiuojame, visiškai, tik trise“,– pasakojo G. Žemaitė.

Liepos mėnesį moteris iškeliauja į antrąją kelionę. Kretoje niekada nebuvusi moteris praleis ten savaitę. Kartu vyksta vaikais su vyru bei draugai.

Pailsi ir Lietuvoje

Gerda tikina, kad poilsis kaimo sodyboje jai žymiai labiau patinka, nei Palangoje.

„Jei man nepavyksta kažkur ištrūkti, tai man labai smagu ir Lietuvoje pabūti, tam pačiam Vištytyje. Regioniniame parke turime savo namelį miške, pušyne, tai ten nuostabios atostogos, ar su knyga, ar pažvejojant, ar pasivaikščiojant po mišką. Man tai irgi yra tobula, man ten labiau patinka, netgi nei kokioje Palangoje“,– minėjo G.Žemaitė.

Figūrą iki vasaros dar reikia patobulinti

Sporto klube mėnesį nesilankiusi moteris teigė, kad vaizdas veidrodyje jai po truputėlį ima nebe patikti. 

REKLAMA

„Aš sporto klubą lankau visada, nepaisant to, koks yra sezonas, ar reikia su šortukais vaikščioti, ar ne. Bet šiemet taip jau atsitiko, kad intensyviai sportavau ir teko dėl sveikatos problemų truputėlį atidėti jį. Todėl jau mėnesį esu be sporto ir jau jaučiuosi blogai. 

Bet jau tikiuosi, kad kitą savaitę galėsiu grįžti į savo sportinį rėžimą. Na, iki vasaros laiko dar yra.Manau, raumenys turi atmintį ir kai pradedi sportuoti iš naujo, tai per porą savaičių vėl viskas sutvirtėja“,– šypsosi moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų