Gerda Stiklickienė parodė savo ūgtelėjusį sūnų: beveik praaugo mamą

Šeštadienį Kaune atidaryta didžiausia Lietuvoje žaislų parduotuvė „Žaislų planeta“. Į vaikams ir jų tėveliams skirtą pristatymą atvyko žinomi pramogų pasaulio atstovai su savo atžalomis.

28

Nuotaikingo renginio nepraleido: Elvyra Monginienė, Gintarė Slausgalvienė, Goda Alijeva, Mikas ir Milėja Stankevičiai, Natalija Martinavičienė, Neringa Norbutaitė-Mažeikienė, Rasa Židonytė, Viktorija Mauručaitė ir kt.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalies garsenybės į renginį atvyko su didžiausiu savo turtu – vaikais

Savo pasirodymu renginio organizatorius pamalonino ir „TV Pagalbos“ žurnalistė Gerda Stiklickienė. Žinoma moteris į vaikams skirtą renginį atvyko su savo sūnumi Marku, kuris savo ūgiu beveik lenkia mamą.

G. Stiklickienės vaikystės prisiminimai

Anksčiau tv3.lt Gerda prisipažino, kad ilgą laiką jos vaikystės svajonė buvo tapti aktore. Šią savo užgaidą žurnalistė išpildė jau ne vieną kartą.

„Esu vaidinusi Marijampolės dramos teatro spektakliuose, todėl man tai nebuvo nauja ir svetima“, - pasakojo ji.

Drąsi ir artistiška moteris tikino laiko vaidybai ir dainavimui atrandanti visuomet: „Kai labai nori, netrunki savo dieną susiplanuoti taip, kad viską spėtum nuveikti“.

G. Stiklickienę scena traukė nuo mažens – ji tik ir laukdavo progos, kada galės padainuoti. „Nuo vaikystės nebijodavau scenos, o drąsos man niekada netrūko. Per giminės susirinkimus aš visada klausdavau mamos: „Mama, kada aš galėsiu padainuoti?“ Užlipdavau ant kėdės ir dainuodavau dideliam būriui giminaičių. Mano tėvai visada stebėdavosi, iš kur aš tokia drąsi“, – juokėsi Gerda.


Rašyti komentarą...
G
Gintas
2017-04-01 19:34:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir baisi
Atsakyti
0

S
Sene
2017-04-01 20:52:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam ji ir tas aceit sūnus ydomus....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų