Šalies garsenybės į renginį atvyko su didžiausiu savo turtu – vaikais

Šeštadienį Kaune atidaryta didžiausia Lietuvoje žaislų parduotuvė „Žaislų planeta“. Į vaikams ir jų tėveliams skirtą pristatymą atvyko žinomi pramogų pasaulio atstovai su savo atžalomis.

28

Nuotaikingo renginio nepraleido: Elvyra Monginienė, Gerda Stiklickienė, Gintarė Slausgalvienė, Goda Alijeva, Mikas ir Milėja Stankevičiai, Natalija Martinavičienė, Neringa Norbutaitė-Mažeikienė, Rasa Židonytė, Viktorija Mauručaitė ir kt.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalies garsenybės į renginį atvyko su didžiausiu savo turtu – vaikais

Atidarymo proga parduotuvėje vyko tikros linksmybės. Garsenybes pasitiko tikras drifto automobilis – vaikų taip mylimas „Žaibas Makvynas“. Tik įžengus pro duris savo riaumojimu sveikinosi įspūdingas ir interaktyvus dinozauras. Vaikų karalystės atidarymo šventėje kiekvienas galėjo susitikti su Princese Elza iš Ledo šalies ir daugybe kitų animatorių.

Kosminėje kelionėje po „Žaislų planetą“ tėvai su vaikais buvo įtraukti į smagų Flashmob’ą, vaikų ir tėvų varžybas.

Daugiau nei septynių šimtų kvadratų žaislų karalystė ypatinga savo interaktyvumu – daugybė televizorių, specialiai „Žaislų planetai“ sukurtas ir pagamintas didžiulis interaktyvus ekranas. Bene plačiausias populiariausių žaislų asortimentas – nuotoliniu būdu radijo bangomis valdomi automobiliukai, robotukai, lėlės, išskirtiniai minkšti žaislai, stalo žaidimai, dėlionės, LEGO konstruktoriai, kūrybiniai rinkiniai mergaitėms ir berniukams, ir dar daug kitų žaidimų vaikų laisvalaikiui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų