Gelašvili ir milijardierė Jenner jaučia tą pačią silpnybę: kai kurios lietuvės apie tai dar negirdėjo

Gruzijos milijonierių dukra bei grožio salono savininkė Sofio Gelašvili šią vasarą žada leisti tarp dviejų namų – tų, kurie yra Vilniuje, ir net kelių, kuriuose laiką leidžia grįžusi į Gruziją. Žinoma moteris neslepia, kad į šią šalį grįžti jai visuomet be galo malonu, tačiau jei norite rasti bendrą kalbą su gruzinais, turite žinoti ir keletą taisyklių.

16

Gruzija turėtų patikti ir mados mylėtojams – naujienų portalui tv3.lt Sofio atskleidė, į ką turėtų atkreipti šią šalį aplankiusios merginos.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gelašvili ir milijardierė Jenner jaučia tą pačią silpnybę: kai kurios lietuvės apie tai dar negirdėjo

Mėgaujasi vasara net 3 skirtingose vietose

S. Gelašvili džiaugiasi, kad į atvykusi į Gruziją turi didelį pasirinkimą, kur apsilankyti. „Apsistoju pas tėvus namuose –turime juos ir Tbilisyje, ir Boržomi kalnuose, ir Batumyje. Migruojame kas keletą dienų, pagal norus“, – pasakojo ji.

Grožio salono savininkė pasakojo, kad jos šeima – itin didelė, o kadangi Lietuvoje gyvena viena, visų šeimos narių be galo pasiilgsta. Tiesa, ji neslepia, kad gimtoji Lietuva jai vis tiek visuomet bus artimesnė.

Sofio pasakojo, kad ne ką mažiau skiriasi ir lietuvių bei gruzinų bendravimas, požiūris į gyvenimą. „Gruzinų labai griežtos ir sunkios tradicijos... Todėl susišnekėti paprasčiau galbūt su lietuviais. Tik tiek, kad gruzinai – ypatingai draugiški žmonės. Bet jei kažkas ne pagal juos, situacija sunkėja“, – įspėjo mergina.

Vis dėlto mažajai S. Gelašvili dukrelei svetur taip pat patinka. „Dukrelė kol kas dar mažytė, tad sunku nusakyti, kaip kas, bet ji laiminga tuomet, kai visa šeima yra šalia. Jai tikrai smagu, ypatingai, kai aplinkui daug vaikų“, – sako ji.

Ypatingas dėmesys – gruzinų madai

Paklausta, ką stengiasi visuomet nuveikti Gruzijoje, Sofio paminėjo net keletą vietų: „Visada atvažiavus būtinai nuvykstu į Borjomi parką – labai mėgstu ten pasivaikščioti, pasižvalgyti į krioklius. O Tbilisyje nuolat užsuku pasižvalgyti į gruzinų dizainerius – jų kūriniai nerealūs!“

Pasirodo, kad viena Sofio pamėgsta gruzinų dizainerė yra sulaukusi tokio pasisekimo, jog jos darbais puošiasi net ir garsiausios pasaulio moterys, kurių pėdomis seka milijonai. Tarp jų – ir Gigi Hadid, Kylie Jenner, Candice Swanepoel, Halsey, bei daugelis kitų.

„Esu visiška gruzinų dizainerių gerbėja, ypatingai „Mach & Mach“ – manau, mano sekėjai tą tikrai pastebėjo! O ši dizainerė yra tikrai nuostabi, jos kūrinius nešioja ir pati Kylie Jenner, taip pat ir dauguma „Victoria Secret“ modelių – viską galite pamatyti jų puslapyje“, – sako Sofio.


Rašyti komentarą...
I
Ieva
2019-06-14 10:57:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisus gali buti tik tu,komentatoriau...
Atsakyti
-1

2019-06-14 14:04:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks išpurtes snukis .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų