Gėda prieš visą minią: mergina pabėgo, kai vaikinas bandė viešai pasipiršti

Internete išplito vaizdelis apie jauno krepšinio gerbėjo nesėkmę su mergina. Ši istorija susijusi su krepšiniu tik tiek, kad veiksmas vyko per rungtynes. Jaunuolis pabandė originaliai pasipiršti savo merginai, tačiau  ji savo draugo pastangų neįvertino.

Amerikiečių porelė stebėjo rungtynes tarp Kalifornijos ir Richmondo universitetų komandų, o per varžybų pertraukėles salėje vyko žaidimas tarp žiūrovų. Kamera buvo nukreipiama į poreles, sėdinčias tribūnose, o jos išvydusios save dideliame ekrane turėjo pasibučiuoti.

Šios nesėkmingos istorijos herojė, išvydusi save ir savo draugą dideliame ekrane, iš pradžių apsidžiaugė, kad jų bučinys bus matomas visiems, tačiau vaikinas vietoj bučinio puolė prašyti mylimosios rankos.

Kišenėje ieškodamas sužadėtuvių žiedo, vaikinas sakė, kad nuo pat pirmos dienos žinojo, kad norės ją vesti. Mergina, pamačiusi žiedą, pasiteiravo ar tai pokštas, o vaikinui atsakius, kad viskas rimta, sekundėlę padvejojusi ji tiesiog pabėgo. Visišką fiasko patyręs vaikinas, krepšinio rungtynėse irgi nepasiliko.

Varžybų organizatoriai tikina, kad piršlybos nebuvo suplanuotos ar surežisuotos. Keliuose tinklaraščiuose diskutuojama, ar visgi romantiška pirštis prieš didelę auditoriją ir ypač per krepšinio varžybas.


Rašyti komentarą...
n
nino
2012-01-06 13:11:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet kokia mergina turi buti kvaisa, kad sitaip pasielgt.. Geda tiek zmoniu padaryt. Jei jau ir nenori teket ar dar kas blgoai, gi galima po visko pasakyt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų