„Esu plikagalvis ir atrodau griežtas, bet išties nesu griežtas. Gal tik kartais. Dėl to mane ir pasirinko būti šio žaidimo vedėju“, - juokauja garsusis grupės „Fojė“ roko akordeonistas, legendinio laukinio šokio atlikėjas, muzikantas ir žurnalistas Arnoldas Lukošius. Naujajame LNK sezone jis ves brangiausią Lietuvoje TV žaidimą „Vienas prieš visus“.

Arnoldas Lukošius, LNK nuotr.

Žaidime, kuris iš proto veda amerikiečius, o Europoje pripažintas azartiškiausiu šou, skamba ne tik atsakymai, bet ir šūksniai, padrąsinimai, netgi panieka ir grasinimai bailiams. Žaidime pateikiami klausimai, į kuriuos pagrindinis žaidėjas turi teisingai atsakyti. Jis žaidžia prieš priešiškai nusiteikusius „juos“. O „jie“ - tai kiti penkiasdešimt žaidėjų, pasiruošusių atimti visus laimėtus pinigus. Kažkas būtinai laimės – vienas arba visi.

A. Lukošius sako sutikęs tapti šios laidos vedėju, nes ji – intelektuali. „Vaikystėje turėjau tris norus. Vienas iš jų skambėjo taip: norėčiau būti labai labai protingas. Ar jis išsipildė? Pamatysite laidoje!“, - kaip visada šmaikščiai pasakoja „Vieno prieš visus“ vedėjas.

Charizmatiškasis muzikantas sako esąs „žinių kolekcionierius“. „Nuo pat mažens žinios, protas man buvo aukščiausia vertybė. Visuomet žiūrėdavau TV viktorinas ir tikrindavau savo žinias. Kaupiu faktus, žinias ir dažnai jas visur demonstruoju. Šis žaidimas skirsis nuo kitų tuo, kad jis nebus pagrįstas akla sėkme. Čia reikės žinių, o sėkmė priklausys tik nuo pačių žaidėjų, o ne nuo kokių nors aukštesnių galių“, - sako naujosios LNK laidos vedėjas A. Lukošius.

REKLAMA

Paklaustas, ar yra tokia sritis, apie kurią jis nieko nenusimanytų, A. Lukošius šmaikštauja: „Jei apie ką nors nieko nežinau, vis tiek galiu kalbėti pusvalandį ta tema...Jei rimtai, visuomet būdavo sunkiausia atsiminti pavardes ir datas“.

Daugelis A. Lukošių prisimena kaip garsiojo laukinio šokio, kadaise šokto grupės „Fojė“ koncertuose, o po to sėkmingai pakartoto „Eurovizijoje“ su grupe „LT United“, atlikėją. „Vieno prieš visus“ vedėjas juokaudamas džiūgauja, kad naujajame LNK žaidime nebus nieko bendro su šokiais. „Na, jei kas labai prašys, gal teks ir sušokti, bet abejoju, manau, dažniau šio šokio žingsnelių pamokyti būsiu prašomas užkulisiuose“, - sako Arnas.

Įspūdingos šviečiančios dekoracijos, sudėtingi šviesos sprendimai ir pačios naujausios technologijos, leidžiančios vienu metu žaisti rekordiniam žaidėjų skaičiui, jau keliauja į Lietuvą kartu su sensacingu žaidimu „Vienas prieš visus“ – nuo naujojo sezono per LNK.


Rašyti komentarą...
v
vaida
2008-07-28 19:21:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
fainas jis sekmes
Atsakyti
0

G
Grind
2008-07-28 22:32:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
šūdas. neįdomus žaidimas
Atsakyti
0

g
gabytux
2008-07-28 22:46:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
mldc sitas ;DD o apie foje tai isvis truksta zodziu.. nuostabu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų