Garsios moterys atskleidė, kam išleidžia daugiausiai pinigų VIDEO

Žavintis garsių moterų įvaizdžiais dažnai nesusimąstome ne tik, kiek pastangų jos į tai įdėjo, bet ir kiek pinigų investavo. Mados ir stiliaus renginyje apsilankiusios žinomos pramogų pasaulio atstovės atskleidė ne tik ar lengvai leidžia pinigus savo garderobui ir papuošalams, bet ir prisipažino į ką daugiausiai investuoja. Pasirodo – kai kurios savo silpnybėms negaili net didžiausių sumų, o kai kurios teigia esančios taupios ir išlaidauja tik gerai apgalvojusios pirkinius.

121

Dainininkė Natalija Bunkė tikina, kad, jei daiktas ar drabužis jai labai patinka, tuomet pinigų ji tikrai negaili ir savęs neriboja. Didžiausia jos silpnybė – vardiniai prekių ženklai. Tačiau pirmenybę ji teikia ne populiariems užsienietiškiems vardams, o lietuviškiems. Dainininkė tikisi, kad taip ji prisideda prie lietuviškų dizainerių klestėjimo.

(121 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Guess“ pristatė naujausia rudens/žiemos drabužių kolekciją

Renginyje Natalija su seserimi Kristina Ivanova pasirodė pasipuošusios beveik identiškomis kailinėmis liemenėmis. Seserys juokavo, kad jų ryšys toks stiprus, kad dažnai įsigyja vienodus daiktus visiškai nesitarusios.

REKLAMA

Buvęs modelis Jurgita Tvarijonaitė neslepia, kad negali atsispirti batams, kurių turi šimtus porų ir ši kolekcija bėgant metams tik didėja. Moters manija lėmė tai, kad namuose net buvo įrengta atskira sieninė spinta sutalpinti jos aukštakulniams.

Dainininkė Viktorija Sutkutė tikina, kad apsipirkinėti eina tik esant reikalui, bet išlaidauti nemėgsta. Panašiai kalba ir Milita Daikerytė – jai apsipirkinėjimas nėra vertybė ir į drabužius ji teigia daug neinvestuojanti, tačiau dievina apyrankes, kurios yra dažnas jos aksesuaras.

Tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė sako, kad kartais būna tokių dienų, kai puoštis visiškai nesinori. Tuomet moteris renkasi džinsus, palaidinę ir tiesiog užsimeta švarkelį. O investuoja dažniausiai į klasikinius rūbus, kurių prireikia oficialiems susitikimams.

Išskirtinius garsenybių komentarus, kam jos išleidžia daugiausiai pinigų išgirsite specialiame video reportaže.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų