Galimai finale turėjusio pasirodyti Jurijaus likimą vis dar gaubia paslaptis: atsakymų dar laukiama

Nors Tel Avivą sudrebinęs „Eurovizijos“ dainų konkursas nugriaudėjo jau daugiau, nei prieš savaitę, kalbos apie galimus netikslumus netyla iki šiol. Šiandien pasirodė žinios, jog Italijos transliuotojo RAI atskleisti šios šalies žiūrovų balsavimo duomenys rodo, kad įsivėlė klaida, ir mūsų šalies atlikėjas turėjo pasirodyti „Eurovizijos“ finale.

35

Tokia informacija dar šįryt pasirodė portale lrt.lt.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jurijus sugrįžo į Lietuvą: nuo veido nedingo šypsena

RAI atskleisti detalūs Italijos žiūrovų balsavimo telefonu duomenys šokiravo atidžiau rezultatus nagrinėjančius gerbėjus. Transliuotojo interneto svetainėje paskelbti balsavimo rezultatai skiriasi nuo tų, kurie buvo įrašyti oficialioje balsavimo lentelėje ir buvo panaudoti, skaičiuojant galutinius antrojo pusfinalio rezultatus. RAI paskelbti balsavimo duomenys suformuoja kiek kitokį lyderių dešimtuką.

Kaip skelbia interneto svetainė „ESC Extra“, svarbias pareigas einantis Italijos delegacijos narys jau patvirtino, kad pastarieji rezultatai – teisingi. Jei tai tiesa, net kelių šalių atlikėjams buvo įskaitytas neteisingas Italijos skirtų balų skaičius, o labiausiai dėl klaidos nukentėjo Lietuva, mat Jurijus tokiu atveju turėjo gauti vieną balą iš Italijos žiūrovų, o tai visiškai pakeistų jo likimą „Eurovizijoje“.

Susiekus su Lietuvai šiais metais atstovavusio atlikėjo Jurijaus Veklenko vadybininku Henriku Draugeliu, naujienų portalas tv3.lt pasiteiravo, kokių veiksmų išgirdus šias naujienas planuoja imtis visa Jurijaus komanda?

„LRT šiandien turėjo parašyti oficialų raštą EBU – Europos transliuotojų sąjungai – kuri turėtų kažkaip sureaguoti, o kaip sureaguos, mes dar nežinome. Kol kas dar reikia laukti“, – sakė Henrikas.

Tokią informaciją patvirtino ir Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas, LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas. Anot jo, kol kas belieka tik laukti: „Mes išsiuntėme raštą EBU su prašymu pakomentuoti šitą pasirodžiusią informaciją ir pačią situaciją, ir jei tai pasitvirtins, pranešti mums kokių veiksmų EBU ketina imtis. Tai dabar laukiame jų atsakymo.“

REKLAMA

Primename, kad jei minėta Italijos paskelbta informacija išties yra teisinga, tokiu būdu J. Veklenko pasivytų Danijos atstovę Leonorą ir su ja pusfinalyje būtų surinkęs vienodą balų skaičių.

Pagal konkurso taisykles, tokiu atveju aukštesnę vietą užima atlikėjas, surinkęs daugiau žiūrovų balsų. Jurijus konkurse surinko 77 žiūrovų balus, Leonora – 41, tad lietuvis būtų tvirtai žengęs į finalą.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų