Fotografiją pamėgusio E. Knispelio vaizdo įraše – ypač patraukli G. Žemaitė

Fotografijos menu besidomintis ir garsioms šalies damoms fotosesijas rengiantis „TV Pagalbos“ vedėjas Egidijus Knispelis antradienį minėjo svarbų jubiliejų. Lygiai prieš metus jis susikūrė „Facebook“ puslapį, kuriame talpina geriausius savo darbus.

56

Šis puslapis per metus sudomino ir mygtuką „patinka“ spustelti privertė daugiau nei 14 tūkst. internautų. Anot E. Knispelio kiekvieną savaitę šioje svetainėje apsilanko bent 130 000 žmonių.

Čia televizijos laidos vedėjas talpina nuotraukas iš kelionių ar kitų įsimintinų gyvenimo įvykių, taip pat demonstruoja fotosesijas su garsiomis šalies moterimis. Ypač gausu „TV Pagalbos“ žvaigždžių. Fotosesijose neretai sudalyvauja Gerda Žemaitė, Sandra Žutautienė ir Rūta Filejeva.

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Televizijos žurnalisto Egidijaus Knispelio aistra - fotografija

Anot E. Knispelio, kai kurie žurnalisto darbais besidomintys „Facebook“ vartotojai jau spėjo susidaryti nuomonę, kad jų autoriaus prioritetas fotografijoje – moterys.

„Mano kolegos šaiposi, kad fotografuoju tik jaunas ir gražias merginas. Iš tiesų, įamžinu ir ką kitą. Net mano ekspozicija labiau priskiriama gatvės fotografijos žanrui“, – viename interviu su tv3.lt teisinosi žurnalistas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų