Fotografai užfiksavo: po apiplėšimo Kim Kardashian smarkiai sulyso

Po kelis mėnesius trukusios tylos televizijos žvaigždė Kim Kardashian grįžta. Vakar ji socialiniuose tinkluose paskelbė savo, vyro Kanye Westo ir jųdviejų vaikų nuotrauką, vis dažniau matoma viešoje erdvėje.

34

Vis dėlto užsienio žiniasklaida pastebėjo, kad gyvenimo negandų išsekinta 36-erių moteris – smarkiai pasikeitusi. Gali būti, kad išvaizdos pokyčius lėmė sunkūs išbandymai.

Pirmasis skaudus kirtis tapo Paryžiaus apiplėšimas, kurio metu trys vyrai užrakino Kim vonios kambaryje, taip spėję pavogti net dešimt milijardų dolerių. Mirties akivaizdoje atsidūrusi Kim dingo iš viešo gyvenimo, atšaukė savo gimtadienio šventę.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fotografai užfiksavo: po apiplėšimo Kim Kardashian smarkiai sulyso

Antruoju smūgiu tapo vyro, reperio išsekimas, dėl kurio Kanye lapkričio mėnesį atsidūrė ligoninėje. Net buvo skelbta apie žvaigždės norą skirtis.

Kaip skelbia „UsWeekly“ naujienų portalas, Kim Kardashian yra pavargusi nuo paromis kuriančio vyro, jo emociškai nestabilaus charakterio. Šaltiniai skelbia, kad Kim nėra patenkinta jų santuoka ir nori skirtis, kai tik laikas bus palankus. Pranešama, kad ji taip pat bandys gauti pilną dviejų vaikų globą.

Naujienų portalas taip pat tikina, kad Kanye Westas po ligoninės jau negrįžo į šeimos namus, o išsinuomojo namą. Ši informacija ir žinia apie skyrybas skelbiama labai užtikrintai, pabrėžiant, kad „Kim tikrai žino, jog nenori būti santuokoje su Kanye Westu“.

„Šiuo metu labai netinkamas laikas. Kanye vis dar gydosi, dar reikia palaukti, kol jis jausis geriau. Ji Kanye tikrai rūpinasi ir nori, kad jis pasveiktų. Todėl taip pat jaučiasi įkalinta“, - sako šaltinis, patvirtinęs, kad Kim nesiims jokių veiksmų, kol Kanye psichinė būsena bus vis dar kritiška.

Gali būti, kad tai lėmė ir Kim svorio pokyčius. Daugelis pastebėjo, kad „Keeping Up With the Kardashians“ žvaigždė atrodo žymiai lieknesnė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų