Floydo Mayweatherio laimėtus pinigus merginos šlavė nuo žemės

Floydas Mayweatheris nesigėdija užtarnautos reputacijos – aplinkiniai jį vadina tiesiog „Money“ (liet. pinigai). Buvęs boksininkas vėl patvirtino savo vardą. Apsilankęs viename Las Vegaso striptizo klubų, jo darbuotojas apdovanojo dolerių lietumi.

35

Amerikietis neseniai namo parsinešė 78,5 mln. dolerių, nugalėjęs dešimties raundų kovoje su airiu Conoru McGregoru. Dalį uždirbtų pinigų boksininkas nutarė padovanoti striptizo šokėjoms.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dalį legendinėje kovoje laimėtų pinigų F. Mayweatheris paleido vėjais

Vaizdo įraše matyti, kad žvaigždė išdidžiai merginas „maudo“ dolerių lietuje. Pasidabinęs žėrinčiais papuošalais kartu su šokėjomis ir viršų kelia pluoštus šimtinių ir paleidžia į orą. Kitame vaizdo įraše – pinigus į maišą kraunančios šokėjos. 

Nėra tiksliai žinoma, tačiau spėjama, kad vieno geriausių visų laikų boksininko turto vertė šiuo metu yra 750 mln. dolerių. 

Beje, į šią sumą įeinanti jo namo Beverli Hilse, kuriame praleidžia daugiausia laiko, vertė tėra 19 mln. dolerių. F. Mayweatherio nuosavybėje – viskas ko gali geisti širdis: 20 vietų kino teatras, kokteilių baras bei atskiras namas svečiams, kuriame – sporto salė.


Rašyti komentarą...
a
as
2017-09-19 11:19:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
po 5 metu rasys, kad prasiskolines ir bankrutaves ponas Floydas
Atsakyti
0

w
white mamba
2017-09-19 11:27:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
field monkey
Atsakyti
0

H
Hhsjaa
2017-09-19 17:39:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus sekanti amžiaus kova.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų