„Flip-flop“ šlepetės gali būti pavojingos

Šliurės arba „flip flop'ai“ atrodo puikiai tinka karštomis vasaros dienomis, kai jūs visą dieną vaikštote ir mėgaujatės vasara. Tačiau, pasak mokslininkų ir gydytojų, jie nėra geriausia avalynė, kurią galite pasirinkti. Be to, „flip flop'ai“  gali būti labiau pavojingi nei aukštakulniai.

KODĖL „FLIP FLOP'AI“  YRA PAVOJINGI?

Šliurės daro įtaką eisenai ir gali sukelti kojų, kelių, klubų ir nugaros problemų.

„Flip flop'ai“  nesuteikia atramos, ir nors jie atrodo labai patogūs, jie tikrai ne tokie. Problema ta, kad vienintelis dalykas, kuris laiko juos ant jūsų pėdų yra diržas per pirštą, o tai reiškia, kad turite suspausti pirštus kai einate. Tai turi įtakos jūsų eisenai ir kelia papildomą įtampą jūsų raumenims. Be to, kai dėvėti „flip flop'us“  jūs linkę atsipalaiduoti labiau negu, kai jūs avite kitais batais. Taip jūsų žingsniai mažesni ir gali sukelti blauzdų raumenų bei pėdų ir kulno problemų.

„FLIP FLOP'AI“  NEAPSAUGO NUO SUŽALOJIMO

Jūsų pėdos negali būti apsaugotos nuo tokių paprastų dalykų kaip krintantys daiktai ar net nuo kitų žmonių.  Kai dėvite šliures jūsų kojų nagai ir pirštai  tampa pažeidžiami. Juk dažnai tenka stovėti autobuse ar prie sankryžos apsuptu daugybės žmonių, kurie nenorėdami gali sužaloti pėdas. . Dėvint kitokią avalynę, taip neatsitiktų.

REKLAMA

PLONI PADAI

Šlepetės paprastai būna su labai plonais padais, kurie negali sugerti smūgių. Taigi, vaikščiojimas ant kieto arba nelygaus paviršiaus gali sukelti pėdų skausmą, arba tiesiog kulkšnių pasitempimą.

GALIMAS ODOS VĖŽYS

Mes paprastai saugomės saulės spindulių, tačiau pamirštame apsaugos kremu išsitepti visą kūną, o ypač kojas nuo kenksmingų UV spindulių. Odos vėžys gali vystytis ir ant kojų odos. Tai turbūt labiausiai pavojingas dalykas, nes mes nesame pratę kruopščiai rūpintis pėdomis ir kojų pirštais, kaip mes rūpinamės  veido ar rankų oda.

PĖDŲ TRAUMOS

Jeigu sergate cukriniu diabetu arba turite silpną imuninę sistemą, esate labiau linkęs  į infekcijas, o tai reiškia, kad net nereikšmingo sužeidimo atveju, jūs galite turėti daug problemų. Kai nešiojate „flip flop'us“ traumos yra lengvai gaunamos. Venkite „flip flop'ų“ jei turite antsvorio, nes jūsų batai turi turėti stipresnę atramą, storesnį padą, kad kojos jaustų stiprią atramą.

NEPATOGU VAIRUOJANT

Visi atviri bateliai, įskaitant ir šlepetes, yra potencialiai pavojingi, kai jūs vairuojate. Yra tikimybė, kad jie gali nuslysti ir įstrigti tarp akceleratoriaus ar stabdžių pedalų. Be to galite susižaloti kojų pirštus į pedalus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų