„Facebook“ siautėja drabužius pardavinėjanti lietuvė aferistė

Pirkti internetu rizikinga, tačiau vis daugiau žmonių naudojasi tokia galimybe. Vis dėlto tokiu būdu lengva užkibti ir ant aferistų. Būtent taip nutiko šimtams moterų, o tarp jų ir Simonai Ščervinskaitei, kuri tik tv3.lt informavo apie socialiniuose tinkluose siautėjančią nusikaltėlę. 

17

Aukas susiranda pati

Skirtingose „Facebook“ grupėse Brigita Akunytė siūlo įsigyti įvairius daiktus: drabužius, rankines, papuošalus. Mergina klientes susiranda pati, o jos siūlomos prekės moteris sudomina žema kaina.

„Internete ji man parašė žinutę, kad pardavinėja daug vaikiškų rūbelių. Tad sumaniau iš jos dukrytei užsakyti striukę. Pasiteiravus jos dėl apdaro dydžių, ši tikino, kad viską turi: visus dydžius, visas spalvas. Tuomet „Facebook“ pamačiau grupę „Aferistai“ ir užsimojau pasitikrinti, nes internetas niekuomet nebuvo pati saugiausia vieta pirkti.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Facebook“ siautėja drabužius pardavinėjanti aferistė

Ir ką gi, nuojauta manęs nenuvylė. Pakraupau – skundai dėl Brigitos Akunytės aferų pylėsi vienas po kito. Skundėsi moterys, kurios jai siuntė pinigus. Tai buvo sumos nuo 30 eurų ir daugiau. Bet čia dar ne viskas, pasirodo, ta aferistė dar ir tyčiojasi. Siuntinėja bjaurius keiksmažodžius, įvairias įžeidžiančias nuotraukas. Žiauru.

REKLAMA

Aš turiu labai daug įrodymų surinkusi. Ačiū Dievui, kad pati neįkliuvau. Tačiau yra labai daug moterų, kurios nukentėjo dėl tokio jos elgesio“, – skundėsi mergina.

Ji pasakoja, kad aferistė keičia savo naudotojo vardus, tačiau siųsdama sąskaitos duomenis prisistato Brigitos vardu. Kaip teigia S. Ščervinskaitė, šiuo metu nusikaltėlė bendrauja iš savo tikrosios anketos.

Skatina vienytis

Anglijoje gyvenanti moteris pasakoja, kad nukentėjusiosios jau kreipėsi į policiją. Kadangi didžioji dalis apsigavusių gyvena Jungtinėje Karalystėje, tad moterys apie įvykį pranešė „e-policijai“. Vis dėlto Simona pastebi, kad Brigita neketina liautis.

„Žinome, kad šiuo metu yra užvesta byla. Bet daugelis merginų sako, kad nenori su ja prasidėti dėl prarastų 10-20 eurų. Tačiau aš visas raginu prisidėti, nebetylėti. Nes aš net nenukentėjau, tad viena nieko negaliu padaryti. Pati rašiau daugeliui mamų. Pranešiau grupėms „Londono mamytės“ ir t.t.“, - praneša moteris.

Ji informuoja, kad Brigita socialiniuose tinkluose pradėjo siautėti maždaug prieš 4-5 mėnesius. Jų žiniomis, mergina gyvena Jonavos rajone.

„Iš pradžių jos anketa vadinosi Akvilė. Tuomet ji vos neapgavo vienos mano draugės, kuri iš jos norėjo įsigyti lovą. Suprantate, ji iš karto ima reikalauti pinigų – „Dabar sumokėkite ir mes jums per dieną-dvi atsiųsime“. Kur tau iš Lietuvos taip greitai prekės atkeliaus? Laba diena“, - pasakojo moteris.

Daugėja nukentėjusių

Su tv3.lt naujienų portalu taip pat susisiekė Vaida Misevičiūtė. Ji taip pat patvirtino, kad Brigita Akunytė siūlo įsigyti prekes, tačiau sumokėjus pinigus dingsta kaip į vandenį.

„Svarbiausia, kad ji visada prašo prieš atsiunčiant prekes susimokėti pinigus, o pervedus pinigus tave užblokuoja“, - sako moteris.

Šiuo metu socialiniame tinkle grupėje „Aferistai“ visas dėmesys skiriamas būtent Brigitai. Nukentėjusieji dalijasi savo istorijomis ir prašo žmonių neapsigauti.

„Daug žmonių žino apie ją, tačiau kai kurie nepatikrina ir apsigauna. Jei paprašai jos grąžinti pinigus už negautas prekes, pasipila keiksmažodžiai ir siuntinėjimas į visas puses“ – sako Vaida.

REKLAMA

Pašnekovės patvirtina, kad apsigavusių moterų netrūksta, todėl siūlo būti atsargesnėmis.


Rašyti komentarą...
A
As
2016-09-24 13:23:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tap pat GRETA GAVELYTE!!!
Atsakyti
0

L
Lina
2016-09-23 14:13:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip pat didelio masto aferistai Ieva ir Airidas Jureviciai
Atsakyti
-1

I
Inga
2016-09-23 14:34:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
rašykime visi nukentėję nuo jos į policiją. reikia tokias aferistes sutramdyti. ir kaip žmogus nebijo,toliau savo darbelius atlieka be baimės jausmo, kad tiek bilų yra užvesta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų