„Eurovizijos“ lydere vadinama Rūta Ščiogolevaitė palyginta su Polina Gagarina

Sausio 16-osios vakarą, šeštadienį, prie televizijos ekranų visus „Eurovizijos“ gerbėjus ir vėl sukvietė antroji atlikėjų atranka. Lietuviškos scenos atlikėjai varžysis dėl teisės dalyvauti didžiajame konkurse, kuris šiais metais vyks Švedijoje.

22

Šįkart „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavo ir prieš penkerius metus pasižadėjusi šiame konkurse nebedalyvauti Rūta Ščiogolevaitė bei pernai atrankoje sėkmingai pasirodęs Jurgis Brūzga.

Šį vakarą dalyvius, kurie kovoja dėl teisės pasirodyti didžiajame „Eurovizijos“ konkurse, vertino kompetentinga komisija: veteranais tapę Ramūnas Zilnys bei Darius Užkuraitis, operos solistė Nomeda Kazlaus ir praėjusių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ – Vaidas Baumila.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Antroji nacionalinė „Eurovizijos“ atranka

Jurgis Brūzga

Pirmasis antrojoje nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodė Jurgis Brūzga. Jam talkino du šokėjai, taip pat trys vokalai, tarp kurių ir Jurgio žmona, dainininkė Akmėja. Šį vakarą jis atliko dainą „GoOne“, muziką kūriniui J. Brūzga kūrė pats, o žodžius – jo žmona Akmėja Brūzgė.

Kiekvienas komisijos narys šį pasirodymą įvertino teigiamai ir negailėjo liaupsinančių komentarų: „Jei visai atvirai, tai esu apstulbęs, kadangi, palyginti su visais kitais jo pasirodymais „Eurovizijoje“, šis yra dvigubai geresnis, nei bet kuris prieš tai buvęs.“ – atlikėją gyrė R. Zilnys.

REKLAMA

Ugnė Smile

Mergina dalyvavo ir pirmojoje atrankoje su grupe „Behind The Moon“, tačiau šįkart Ugnė jėgas išvandė kaip solistė. Dainą „You Don‘t Know“ sukūrė pati atlikėja, tiesa, šis pasirodymas ne itin sužavėjo komisiją: „Nedovanotina tai, kad dainos pradžioje neintonavote. Kitas dalykas, reikėtų atsisakyti nereikalingo manieringumo ir ieškoti savo dainavimo stiliaus“, - kritikos negailėjo operos solistė N. Kazlaus.

„Lawreigna“

Į gimtąją šalį atlikėja atvyko iš Anglijos. „Lawreigna“ pasirodė su kūriniu „Falling“. Komisija šį pasirodymą vertino dvejopai: „Mane ši daina nubloškė į Graikiją. Tokios melodijos „Eurovizijoje“ skambėjo prieš dvidešimt metų, skamba ir dabar, be to, yra labai vienodos ir nieko naujo nepasakančios. Bet vokaliai padirbėjus stipriau, galima iš jos išspausti visai neblogą pasirodymą“, – komentavo V. Baumila.

Ištvanas Kvikas ir Ellada

Muzikinės grupės „Sare Roma“ lyderis Ištvanas Kvikas kūrinį „Please Don‘t Cry“ atliko kartu su dainininke Ellada. D. Užkuraitis šį pasirodymą gyrė dėl pasirodyme pasirinktų vaizdinių priemonių: „Vaizdas „Eurovizijoje“ turi didžiulę reikšmę, kadangi absoliuti dauguma žiūrovų šį konkursą stebi būtent per televiziją. Tad gerai, kad pasikvietėte oro akrobatus“, – kalbėjo D. Užkuraitis.

Catrinah

Kiekvienas komisijos narys po atlikėjos Catrinah pasirodymo buvo sužavėtas. Dalyvė atliko dainą „Be Free“. „Išgirdau pirmus akordus ir vokalą, ir supratau, kad su šita daina viskas aišku. Tu turi skonį ir tas skonis turi būti pamatytas ne vien Lietuvos“, – pagyrų negailėjo komisijos kėdėje sėdintis V. Baumila.

Eglė Jakštytė

Savo vardą šalyje turinti atlikėja Eglė užbūrė kone kiekvieną komisijos narį. V. Baumila dalyvę pavadino viena stipriausių pop atlikėjų Lietuvoje. Mergina nacionalinėje atrankoje dalyvavo trečią kartą ir pristatė lietuvišką dainą „Leisk dar būti“. „Tai geras komercinis pasirodymas, kuris turi galimybę būti gerai įvertintas“, – komentavo R. Zilnys.

REKLAMA

Valdas Lacko

Priešpaskutinis nacionalinės atrankos dalyvis Valdas Lacko atliko „Stay Tonight“ dainą. D. Užkuraičio nuomone, šis pasirodymas buvo gerai išmokta „Eurovizijos“ pamoka, tačiau operos solistė N. Kazlaus turėjo kitokią nuomonę: „Manau, kad „Eurovizijai“ štai tokios dainos yra per mažai. Atlikimas – geras, labiau reikėtų galvoti apie individualumą, išraišką.“

Rūta Ščiogolevaitė

Antrąją nacionalinę „Eurovizijos“ atranką užbaigė scenos veteranė Rūta Ščiogolevaitė. Atlikėja pristatė dainą „United“. Visi komisijos nariai džiūgavo, jog atlikėja nusprendė grįžti į konkursą po 5-erių metų pertraukos. Dainininkės pasirodymas buvo palygintas su praėjusių metų Rusijos atstovės pasirodymu: „Manau, kad jei ši daina išvažiuotų į „Euroviziją“, žmonės sakytų, kad esate šių metų Polina Gagarina“, - atliktą dainą komentavo R. Zilnys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų