Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Grupių pavadinimai vienas už kitą baisesni. Net lenkiškų šaldytuve stovinčių sasyskų pavadinimas Berlinki skamba kaip premium kokybės nors jos nėra aukščiausios rūšies mėsos gaminys. Jei nėra fantazijos net pavadinimui sugalvoti, tai dainoms tuo labiau. Mekena kažką angliškai, bet nesuprasi ką.
bet kai susirinko tas dešimtukas,akim ir ausim nepatikėjau,tai geriausias finalas per n metų.Ir dėl to Silvestro Beltės,pasižiūrėkit jūs dabartinius interviu ir dar 01.24 interviu su Delkum,neeilinio išsilavinimo ir taisyklingos kalbos gražuolis vyras,patriotas,tokie mūsų valstybės ateitis
@Maniau,kad bus šūdas
kas yra Delkus?
Visa seima balsavom uz Monika Marija, bet kai ji nepateko, tai uz Silvestra balsavom. Sekmes jam, idomi, aktyvi daina, labai pritraukianti.
@Vita
O čia Marija jos pavardė?
@Rita
Ne.
@Vita
kaip greitai žmonės keičia nuomonę, po minutės jau už kitą, oho, nemažai pasako
Manau ,koks konkursas, tokie ir atlikėjai. Manau kriterijai aiškūs, pagal kuriuos renkama. Eilinis bumčikas tinkamas jų klubuose leisti. Jei po teisybei tai Kirilkinas gražiau dainuoja , jis tikrai aukštesnę vietą užimtų
Lietuviai kaip visuomet išsirenka užstalės ir baliukų lygio dainas. Nenuostabu, kad grojamiausi visokie bl žemaitukai ir donatai. Buvo tikrai pretendentai kažką pasiekt, o dabar kaip visada- gal mes papulsim į dešimtuką ir jokių minčių bent kartą nugalėt. Toks jau tautos muzikinis skonis ir nieko čia nepadarysi. O tas su savo luktelk, būtų stebūklas, kad į finalą patektų. Tad nebeverkit, patys balsuojat už pigią muziką...
@Išvada
Ką tu vadini tauta, aš ne toks ir tokių nerenku , balsuočiau už Radžį
@Tik nereikia
Tai Radžis irgi už save balsuotų, kaip jau ir du balus turit
@Išvada
Tikrai ne visada. Paskutinį kartą buvo su megztuku ir berete, kurį paskui pasistengė visi greitai pamiršti.
O tai kokia jo tautybė
@Onė
Net baisu pasakyti... :)
@jo
Ir gana pavojinga
Gerai, kad Silvestras laimejo, uz ji finale balsavau. Labai idomu, kaip jam seksis, tikiuosi, kad Top 10 busim, nes po kol kas is vyru Eurovizijoje tik Latvija gerai pasirode.
Daina, nors lietuviu kalba, o man tai niekad nepatinka, bet Silvestro daina tikrai patraukianti, labai issiskiria is visu. Labai laukiu Eurovizijos, siais metais ypac idomu, kaip mums seksis.
Daina, nors lietuviu kalba, o man tai niekad nepatinka, bet Silvestro daina tikrai patraukianti, labai issiskiria is visu. Labai laukiu Eurovizijos, siais metais ypac idomu, kaip mums seksis.
@Nagla Eurovizine Murka
Lai i finala patenka, ir tai bus gerai :(
Vos neapsiverke,neziurejau net neidomu ,patys zinot kokie ten vaziuoja,vyriski.
Kad prie Silvestro prisijungs sesutė Silvija iš pusbrolių aliukų, nes panašūs stiliai. Šio tandemo laukia puiki ateitis
Labas,gėjau.Klausos aparatas jau tik russ bumčikus"priima"?Jūs visi klausote rusiškų putkos bumčikų.Tokį bum ir išsirinkote.Ame.
„Eurovizijoje“ Lietuvai atstovaus Silvester Belt