Rašyti komentarą...
Daina gal ir ne pati geriaisia,bet palyginus aplamai su kitais dalyviais,tai bent melodija yra ir balsas.žiūrėjau antrą pusfinalį,man pasirodė absoliuti nykuma.
Bebalsiui samui,reiktų patylėti
Gal reikėjo Samo ''nuostabiosios,, Samo dainos - kas iš to, kas iš to...
Jee tik Samas geriausias,kas pakels šuniui uodega Heine pats, pavydas su....ę graužia va kur beda...
Man ši daina irgi nei šis nei tas. Tikrai skirta ne tokiam pasirodymui ir ne tokiai auditorijai. Niekaip nesuprantu,kodėl ją išrinko aplamai. Prognozuoju vieną iš paskutinių vietų.
@Rita 1 Prognozuok iš naujo...experte :D
Kai atsiras talentas tada gal ir laimės dabar per eilę metų jo nėra. Kažkoks pigūs beskonis kopijavimas antras dalykas nėra dainos,nėra teksto apie ką šnekama. O visokie ekspertai nori pasirodyti nieko jie nežino tik plepalais.
@Dmb O , dar vienas "ekspertas" apsireiškė... Talento nėra? Nejuokink... Viską Monika turi, ir talentą, ir balsą, ir charizmą. Daina jos autorinė, kur tu matai kopijavimą? Muzikos žinovas iš rūsio :D
@Ane Monika turi viską, bet ar atsipūtusi Europa turi viską, kad priimtų subtilų, estetišką pasirodymą? Greičiau ne negu taip.
Ačiū M. TYLAI kad pripažįstate kad Eurovizija ne dainų konkursas.Kad Jūs organizuojate MAMA apdovanojimus ir prastuminėjat savus į sceną Wau. NUO indigo klubo laikų daug pasiekėte.
O man patiko ir dainininkė ir jos harizma ir elgesys o laimės nelaimės matysim ir dar Ji verta pagarbos vien už tai kad pabrėžtinai dainuoja lietuviškau tai pabrėžia ir didžiuojasi,pagarba Jei iš Dzūkijos kai buvo atranka nebuvau gerbėja bet dabar matau kad dainininkė verta nes ir daina prilipo o noras parodyt kad esam lietuviai dar labiau pakėlė šią nuostabią moterį mūsų visų gyvenančių periferijoj kalbabčių lietuviškai akyse.
Visi teisia,giria arba peikia. Na koks skirtumas kaip sudainuos ir pasirodys Lietuva,vistie pirmos vietos nebus.O Monika buvo puiki,atėjo padainavo,kad ir užstalės dainą,bet ne sarmata buvo žiūrėti.
Į viršų