„Eurovizija“ – lažybininkų rojus: kurių šalių pergalės tikisi lošėjai?

Iš 42 dalyvių 26 šalių atstovai šeštadienį susikaus 2016-ųjų Eurovizijos finale arenoje „Globe Arena“. Švedija ir dar 25 valstybės, tarp jų – „didysis penketas“ Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Italija ir Jungtinė Karalystė, yra tarp didžiausių finansinių konkursą rengiančios Europos transliuotojų sąjungos (ETS) rėmėjų.

44

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ konkurso žiūrovai: spalvingi, garsūs, laisvi ir... Conchita Wurst!

Žemiau keliais žodžiais pristatomi kai kurie iš įdomiausių atlikėjų.

Rusijos ir Ukrainos dvikova

Lažybininkai atidžiai stebi Rusijos ir Ukrainos dvikovą tarp Sergejaus Lazarevo, kuris dainuos „You are the only one“, ir ukrainietės Jamalos, kuri atliks dainą „1944“, įkvėptą jos prosenelės pasakojimų. Dainoje kalbama apie Krymo totorių deportaciją, kurią vykdė Stalinas. Politiniai lyderiai Maskvoje ir Kryme protestavo prieš tokį dainos pasirinkimą, kuriuo esą Rusija užsipuolama dėl 2014 metų kovą įvykdytos Krymo aneksijos.

Nuogas su vilkais

Baltarusijos dalyvis Ivanas, aukštas, liesas, ilgais šviesiais plaukais, po repeticijų, kai dainavo nuogas su vilke Shakira, buvo priverstas apsirengti. Eurovizija, kuri draudžia gyvūnus scenoje ir reikalauja dalyvių vilkėti drabužius, uždraudė jam rodytis nuogam. Ivanas sutiko visą laiką būti su drabužiais ir pasitelkti holografinį atvaizdą, o ne tikrą vilką.

REKLAMA

„Balsas“ prancūzas

Prancūzų ir izraeliečių atlikėjas Amiras Haddadas taip pat turi gerus šansus su savo daina „J'ai cherché“. Su Enrique Iglesias dažnai lyginamas Amiras 2014 metais buvo prancūziškosios „The Voice“ versijos finalistas. 31-erių Amiras galėtų tapti pirmuoju nuo 1977 metų prancūzų atlikėju, laimėjusiu Euroviziją.

Diadema ir nėriniai

19-metė Austrijos atstovė Zoe Straub, buvusi prancūzų mokyklos Vienoje moksleivė, kuri turi pasirodyti su gėlių diadema ir nėrinių suknele, prancūziškai dainuos „Loin d'ici“. Dainos pasirinkimas turėtų patikti Prancūzijos Frankofonijos ministrui Andre Vallini, kuris protestavo prieš Amiro Haddado sprendimą nedidelę savosios dainos dalį sudainuoti angliškai.

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išrinkite žavingiausią „Eurovizijos“ dalyvę

Viešnia iš tolimosios Australijos

Australija antrus metus iš eilės konkurse dalyvaus kaip ypatinga viešnia. Jai atstovaujanti Dami Im gimė Pietų Korėjoje, o būdama devynerių su šeima persikraustė į Brisbaną Australijoje. Klasikinį pianistės išsilavinimą įgijusi dainininkė anglų kalbos išmoko klausydamasi popdainų.

Dami In dėmesį į save atkreipė 2013 metais, kai pasiėmė Australijos „X-Factor“ karūną. Jos nuostabus balsas ir transformacija į pilnavertę popmuzikos atlikėją pelnė jai australų publikos meilę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų