Eurojackpot „X faktoriaus“ užkulisiai: trečiąją vietą užėmę Titas ir Benas pasakė, kaip jaučiasi

Po pirmųjų finalų, kuriuose „X faktorių“ paliko Mykolas, Vytautė, Alna, Paulius, Jolanta, Gerda, Norbertas bei grupės NiCE ir Jett Star, superfinalo metu po užkulisius šniukštinėję Eurojackpot tiesioginių transliacijų „Leisk sau viską“ vedėjai Elena Jančiukaitė ir Edgaras Kožuchovskis tikrino dalyvių nuotaikas prieš lipant į didžiąją sceną išsiaiškinti tik vieno – kas taps „X faktoriaus“ nugalėtoju.

Po pirmojo balsavimo paaiškėjo, kad Titas ir Benas užėmė garbingą trečiąją vietą, o dėl „X faktoriaus“ nugalėtojos vardo superfinale susikaus Milda ir Martyna. 

Elenos kalbinti Titas ir Benas atviri – jie patenkinti trečia vieta ir jaučia, kad visa įtampa nuslūgo. 

„Ateidami, mes nieko nesitikėjome iš šio projekto ir nuėjome labai daug. Pradžioje galvojome, kad nė nenueisime iki kėdžių iššūkio. O dabar mes treti“, – kalbėjo vaikinai. 

„Neslėpsime, buvo minčių, kad galime laimėti, tikrai buvo minčių. Bet mes supratome, kad mūsų varžovės – labai stiprios“, – atskleidė vaikinai. 

„Mes tikrai paaugome per tas šešias savaites, įgavome labai daug patirties, labai norime padėkoti visai „X faktoriaus“ komandai ir dalyviais, kurie labai palaikė“, – sako Titas ir Benas. 

Daugiau žiūrėkite vaizdo siužete viršuje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų