Rašyti komentarą...
Puiku, graži ir savrbiausia - protinga moteris ! Pavyduolės , džiaukitės jų šeimos laime , nes kito šanso neturite . Merūnui ''griaučiai '' nepatika , įrodė . Sveikatos ir darnos jų šeimai !
Erika labai puiki, daili moteris, didžiausias jos pliusas yra natūralumas.Nežinau, kam gali patikti perkarusios sudžiūvėlės kaulėtom kojom kaip tik ką išleistos iš Osvencimo konclagerio, ir dar su trimis kilogramais visokių brudų ant veido.O Erika-tai kraujas ir pienas.Tikra lietuvaitė, nepalyginsi su I.St., kuriai tik įduok dalgį į rankas, ir pamatysi tikrą pamėklę.
Svarbiausia kad Erika Merunui labai patinka ir jy labai myli Tas yra svarbiausia O šiaip tai kiekvienas žiūri pagal savo prizmę
abu paršiukai, mitybos klaidos, tikėtina, kad ir vaikai bus paršiukai, bet jei jiems gerai, iš patirties žinau, erzina , kai per krūtinę bliuskė vos užsisega....
Pavydo pilni kampai. O kas iš tų sudžiūvėlių? Jos keičia vyrus kaip kojines, rezga intrigas, o galvos tuščios, smegenų nei su žiburiu viduryje dienos nerasi, špalklio kilogramai, natūralaus niekur ir nieko nėra. O Vitulskienė natūrali ir nesivaiko džiūsnų. Ji šaunuolė ir nereikia įžeidinėti, nes lazda turi du galus.
Mergele pataike i reikiama traukini ,tai ir viskas ,o,siaip ,asmuo be jokiu remu jokio auklejimo ,joki santurumo ,tiesiog buldozeris ,jei sutuoktiniui gerai ,tai mums vistiek,bet salia musu garsenybes ji prastai atrodo,bet kodel visi tai grudasi i ta televizija ,gal kad butu matomi ?
Labai nepatiko kiaulė ant ledo. Eina, spraudžiasi visur tinka ar ne. Puikus tik Merūnas. O jai pasisekė.Merūnui tiktų kitokia moteris.VITULSKIENĖ TEGUL KOJŲ nerodo, suknia iki žemės arba kelnės.
@Vita Žiauruma, kokie pikti žmonės, tikriausiai, iš pavydo ir nusivylimo. Šiaia laikais svarbu gera sveikata, įdomi veikli asmenybė, o kūno formos, patikėkit, nėra gyvenimo tikslas ar siekiamybė. Dar neaišku, kaip patys atrodysite ... ateityje
@Vita Dziaukis jei tavo kojos lieknos,bet gal dvasia tuščia,jei taip sureiksmini kūną....
Merūnas žino ko jam reikia,ar gero žmogaus,ar lėlės barbės sekcijoj laikyt...
@Vita Moterys piktos kaip sirses, nepavydekit, visoms po saule vietos uzteks.
@Vita Pagieza ir pavydas visu ligu variklis.sekmes replikose.o Erika saunuole!!
Nu va ,ir spinta su antresolem pasirode ekrane ,jau maniau kad nepamatysiu ,,,,
gėdykitės taip ,,komentuodami'' puikią moterį
Į viršų