Rašyti komentarą...
Jau gal dejau skersa as ant tu jusu super lieknu! Jei eina kokia iskamsa, mumija su tokiom kojom, kur mano birka vos ne storesne tai irgi ne variantas nx. Erikai reiktu numesti truputi svorio, sito neslepsim, bet siaip labai grazi ir seksuali moteris.
Lieknos visada buvo elegancija ir lygis.
O čia ? Čia tiesiog vulgaru
Erika, atrodai nuostabiai,vyras nuostabus,du nuostabus berniukai. Rūbu kolekcija puiki. Gyvenk ir zvenk! Nekreipk dėmesio į šlykščius komentarus,juos raso iškrypeliai!
dar manau.raik atstatyt kiauliu veisima.buvom salis,kur kiaule buvo pagarboj.dabar maras mat atejo...dabar kiaules istume visokios bunkes.....kinieciai mat,jau sugalvojo dirbtini intelekta!tai siulyciau erika siust pas kiniecius,kad jai idiegtu intelekta.ir visas kitas parsvedes ten intelektui nusiust.laimingi zmones gryztu.
tai,kaip senas bobincius,erikai pritariu.nereik cia lieknintis.kiaule,susiverzia gorsetus,apsitempia erikos suknele,ir pirmyn kur tamsu,kur vyrai vartoja alkoholi.ciumpa apsinesusi pilieti ir-vualia-kazkas kiaule piso.dar kiaule turi privalumu.ji turi minimum tris rinkes ant sono,tarp tu rinkiu kaupiasi kiaules riebalines isskyros.konsistencija ir kvapas labai panasus kaip is vaginos.taigi mylimasis gali pavaryt i tris rinkes....kiekvienoj rinkei-vis kitas pojutis...ir nera rizikos is tokios erikos pasigauti kokiu chlamidiju.ir nestumo nebus.....saunuole,erika.renk kiaules.tos kaulu rinkiniai,pavydi tau,nes turi tik vagina...o,tu turi minimum sesias rinkes,dar pazastis ir kakle dvi rinkes.tai erikai putkos ir nereikia...vot selmis tas merunas...zinojo ka prisikalbinti...
talentingas vyras tas daininyyykas, o turi tokį keistą skonį išplerusiom bobom - gal prišutusios šlaunys patinka...
Sumažinau angliavandenius iki nulio ir rezultate 20kg per 3 mėnesius.Dabar lyginų raukšles.Sėkmės!
angliavandeniai būtini smegenims
angliavandeniai būtini smegenims
@Inesa o dietos yra vėžio priežastis. Sėkmės!
Nu jo. Storos, nusertos kiaules ...
sexy lavonmaišiai "Bebrų užtvanka"
bulvių maišai su užtrauktukais

Skaitomiausios naujienos
Į viršų