Elnias – nikotino fanatikas: jis užpuolė du vyrus ir pavogė jų cigaretes

Atsirado dar viena priežastis, kodėl verta mesti rūkyti – nuo šiol jūsų cigaretes gali pasisavinti elniai. Tokioje situacijoje atsidūrė Teksaso gyventojai Cole Kellis ir Joseph Rose, kai savo namų kieme aptiko užklydusį elnią.

Kadangi gyvūnas atrodė draugiškai nusiteikęs, J. Rose pabandė prie jo prisiartinti. Tačiau, akivaizdu, kad to daryti nederėjo, išsigandęs elnias puolė vyriškius.

Ponas Rose su draugu bandė pasislėpti pikape, tačiau Rose nespėjus užsidaryti automobilio durų, elnias ragais ėmė badyti vyrui šonkaulius. Vyriškis stumtelėjo elnią nuo savęs atgal ir išlipęs iš pikapo peršoko į jo galą.

Negalėdamas pasiekti vyrų, elnias nusprendė pasisavinti jų cigaretes. "Priekinėmis kojomis remdamasis į vairuotojo sėdynę elnias pagriebė cigarečių pakelį ir ėmė jį kramtyti", - pasakoja Rose.

Kai gyvūnas pasidarė dar agresyvesnis, Rose ir Kellis nusprendė iškviesti policiją ir "Game Warden" laukinių gyvūnų priežiūros tarnybą. Sutramdyti nuo tabako apsvaigusiam elniui prireikė daugiau nei penkių žmonių, kai kurie iš jų buvo sužeisti. „Game Warden“ tarnybos atstovai tikina, kad incidento galima buvo išvengti, tiesiog reikėjo nesiartinti prie laukinio gyvūno.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų